دبیرخانه فجر اعلام کرد:

تبلیغات تئاتر در ایستگاه ها و ناوگان عمومی آغاز شد

عنوان

تهران- ایرنا- دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از میزبانی و آغاز تبلیغات محیطی در ایستگاه ها، واگن های متروی تهران و ناوگان حمل و نقل عمومی خبر داد.

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، طبق تفاهم نامه امضا شده با شرکت بهره برداری قطارهای شهری متروی تهران، تبلیغات محیطی در ایستگاه های منتخب و واگن های مترو این کار آغاز شده است.
مدیر تبلیغات و تشریفات سی هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در این زمینه گفت: مرحله دوم تبلیغات محیطی همزمان با پس از پایان ایام سوگواری آغاز خواهد شد و بطور طبیعی علاقمندان تئاتر با تبلیغات گسترده تری مواجه خواهند شد.
«وحید لک» ادامه داد: در ادامه تبلیغات محیطی و منطقه ای سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، تبلیغات این دوره از جشنواره در ایستگاه های مختلف مترو و در تصمیمات شهری از چند روز پیش آغاز شد.
وی همچنین افزود: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و توافق های به عمل آمده با شرکت بهره برداری قطارهای شهر تهران (مترو) برای آگاهی و اطلاع رسانی بهتر و بیشتر و با توجه به ترددهای بی شمار مردم در طول روز از خطوط مترو، این برنامه ریزی از هفته گذشته عملیاتی شده و تا پایان جشنواره ادامه خواهد داشت.
مدیر تبلیغات و تشریفات جشنواره بین المللی تئاتر فجر اضافه کرد: اکران اعلان جشنواره و پخش ویدئو در ایستگاه ها و واگن های قطار از جمله امور تبلیغی این دوره از جشنواره در فضای مترو است.

** تفاهم نامه تئاتر و مترو
به گزارش ایرنا ، 18 دی تفاهم‌نامه‌ای میان انجمن هنرهای نمایشی ایران و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه جهت استفاده از ظرفیت تبلیغاتی و فرهنگی این فضا در راستای اهداف سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر به امضا رسید.
به گفته مسئولان این دوره جشنواره، ظرفیت مترو در اطلاع‌رسانی امری است که نمی‌توان نادیده‌اش گرفت و این نخستین سالی که تا به این حد جدی به این موضوع می‌پردازیم.
«احسان بیسادی» معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران هم پیش تر اعلام کرده بود که با توجه به فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تاکید بر هر چه شکوهمندتر برگزار شدن مجموعه جشنواره‌هایی که به همین مناسبت در حوزه‌های تئاتر، سینما، موسیقی و تجسمی شکل گرفته‌اند، می‌توان به مترو به عنوان یکی از مهم‌ترین عرصه‌های عمومی شهر تهران برای اطلاع‌رسانی در مورد این رویدادها نگاه کرد و خصوصا در حوزه تئاتر به اجرای تئاترهای محیطی اندیشید که می‌تواند ایستگاه‌های مترو را به یکی از بسترها و کانون‌های اجرای خود تبدیل کند.
سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری «نادر برهانی مرند» از 22 بهمن تا 4 اسفند برگزار خواهد شد.
فراهنگ **7561 **

منبع: ایرنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

معضل تحریم یا فرصتی سودآور

پالایشگاه، راهکار دائمی بی‌اثر کردن تحریم میعانات گازی

جمعه؛ روز حرکت به سمت مسجد الاقصی

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس جمعه پیشِ‌رو را روز خیزش و حرکت ملت فلسطین به مسجد الاقصی برای پاسداری از آن اعلام کرد.

واردکنندگان کالاهای «ممنوعه» چگونه گمرک را دور زده‌اند؟

دوم تیرماه سال ۹۷ دولت ثبت سفارش و واردات بیش از ۱۴۰۰ قلم کالا را ممنوع اعلام کرد. اما بررسی‌ آمارهای گمرک ایران نشان می‌دهد اغلب کالاهای ممنوع شده در ماه‌های اخیر وارد کشور شده و به قانون جدید بی توجه بوده‌اند.

وکالت نباید انحصاری باشد

حجت الاسلام نوروزی سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به انحصار حرفه وکالت در کشور گفت: باید حضور حقوق‌دانان و فارغ التحصیلان حقوق مملکت، در مسائل حقوقی و قضایی کشور بیشتر شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین