جشن تولد چهل سالگی؛

بیشترین مطالب درباره چهل سالگی انقلاب را کدام کشورها منتشر کردند؟

عنوان

در این خبر کشورهایی که بیشترین مطالب را درباره چهل سالگی انقلاب منتشر کرده‌اند، بشناسید.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، توییتر یک شبکه اجتماعی و سرویس ارائه دهنده میکروبلاگ است که به کاربران خود در سراسر جهان  اجازه می دهد تا ۲۸۰ حرف، پیام متنی را که توئیت نامیده می شود، ارسال کنند.

توییتر از زمان راه اندازی کاربرد های مختلفی داشته است. برای نمونه، در برخی از کشور ها برای سازماندهی اعتراض های سیاسی مورد استفاده قرار گرفته است و به همین دلیل گاهی این اعتراضات را "انقلاب های توییتری" خوانده اند، از جمله انقلاب ۲۰۱۱ مصر، اعتراضات بعد از انتخابات ۲۰۱۰-۲۰۰۹ ایران و ناآرامی مدنی ۲۰۰۹ جمهوری مولداوی. موج توییت ها و اطلاع رسانی ها درباره قیام ملت های عرب پس از آن به لیبی و بحرین نیز رسید.

 با توجه به اهمیت توییتر در مسائل سیاسی , اجتماعی , فرهنگی و ... در سراسر جهان این شبکه اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفته است، به طوری که مطالب محبوب و داغ در توییتر با استفاده از سرویس های تخصصی مرتبط با توییتر رصد می شود و هشتگ های ترند شده در آن اعلام می شود. براساس گزارش های جدید بیشترین مطالب منتشر شده در رابطه با چهل سالگی انقلاب اسلامی از کشوهای ایران, یمن، آلمان و کانادا در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شده که در تصویر زیر موثرترین کشورها با رنگ های سبز و شیری نمایش داده شده که در ادامه مشاهده می کنید.

بیشترین مطالب درباره چهل سالگی انقلاب را کدام کشورها منتشر کردند؟

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

آیا ایران بدون نفت شدنی است؟

متوقف شدن کامل صادرات و فروش نفت ایران امکان پذیر نیست و این مسئله حداقل یک برنامه بلند مدت میخواهد که البته امروز خوشبختانه به دلیل فقدان اجماع جهانی بر ضد ایران، در شرایط کنونی امکانپذیر نیست. اکنون 35 درصد اقتصاد ایران طبق لایحه بودجه 98 نفتی است،‌ این عدد باید امروز بسیار کمتر بود اما به برکت خوش بینی به برجام، امروز 35 درصد اقتصاد ما به نفت و درآمدهای نفتی وابسته است.

امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت

رسانه‌ها و فرماندهان گروه‌های تروریستی در سوریه طی هفته جاری ابراز امیدواری کرده‌اند تا با فرماندهی مستقیم آمریکا، وارد عملیات علیه محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران در سوریه شوند.

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

یوسفیان ملا درخصوص طرح تفکیک وزارت صمت گفت: تشکیل با عجله وزارت بازرگانی، بازتاب‌های بدی در وضعیت اقتصادی کشور خواهد داشت. دولت به جای تشکیل وزارت بازرگانی، قانون تمرکز را به درستی اجرا کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
تاملی در کاندیداهای انتخابات اتاق بازرگانی
اتاق بازرگانی یا اتاق واردات؟+ نمودار ‌