سازمان هواشناسی اعلام کرد؛

بارش برف و باران در برخی مناطق کشور/ آسمان پایتخت بارانی است

عنوان

امروز در شمال و شمال شرق کشور بارش برف و باران و در جنوب و جنوب شرق بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

به گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی و خروجی مدل ها با ادامه فعالیت سامانه بارشی، امروز سه شنبه واقع در مرکز، شرق و شمال شرق کشور بارش برف و باران و در جنوب و جنوب شرق کشور بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود که در بخش هایی از استان سیستان و بلوچستان وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک خواهد بود و همچنین شدت بارش در بخش هایی از استان های کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی و جنوبی و هرمزگان است.

با توجه به شمالی بودن جریانات بر روی دریای خزر، در این روز برای استان های گیلان، مازندران و گلستان بارش باران و در ارتفاعات این استان ها بارش برف پیش بینی می شود.

روز چهارشنبه عمده فعالیت این سامانه بارشی در نوار شرقی کشور بویژه در شمال شرق بوده و بتدریج از بعدازظهر همین روز از کشور خارج می شود و در روز پنج شنبه در بیشتر مناطق جوی آرام همراه با افزایش نسبی دما پیش بینی می شود که در شهر های صنعتی و پرجمعیت احتمال افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا وجود خواهد داشت و از اواخر وقت این روز سامانه بارشی جدیدی از نوار غربی وارد کشور خواهد شد و در روز جمعه در نیمه غربی کشور فعال است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

آیا ایران بدون نفت شدنی است؟

متوقف شدن کامل صادرات و فروش نفت ایران امکان پذیر نیست و این مسئله حداقل یک برنامه بلند مدت میخواهد که البته امروز خوشبختانه به دلیل فقدان اجماع جهانی بر ضد ایران، در شرایط کنونی امکانپذیر نیست. اکنون 35 درصد اقتصاد ایران طبق لایحه بودجه 98 نفتی است،‌ این عدد باید امروز بسیار کمتر بود اما به برکت خوش بینی به برجام، امروز 35 درصد اقتصاد ما به نفت و درآمدهای نفتی وابسته است.

امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت

رسانه‌ها و فرماندهان گروه‌های تروریستی در سوریه طی هفته جاری ابراز امیدواری کرده‌اند تا با فرماندهی مستقیم آمریکا، وارد عملیات علیه محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران در سوریه شوند.

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

یوسفیان ملا درخصوص طرح تفکیک وزارت صمت گفت: تشکیل با عجله وزارت بازرگانی، بازتاب‌های بدی در وضعیت اقتصادی کشور خواهد داشت. دولت به جای تشکیل وزارت بازرگانی، قانون تمرکز را به درستی اجرا کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
تاملی در کاندیداهای انتخابات اتاق بازرگانی
اتاق بازرگانی یا اتاق واردات؟+ نمودار ‌