تیموری: قهرمانی در جام تختی برایم فقط یک فصل جدید است/ هنوز کاری نکرده‌ام که توقعی داشته باشم

عنوان

نفر اول وزن ٧٩ کیلوگرم جام بین المللی کشتی آزاد تختی گفت: من هنوز کاری نکرده‌ام که بخواهم توقع حمایت داشته باشم.

- اخبار ورزشی -

بهمن تیموری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد جام تختی اظهار داشت: مسابقات در سطح بالایی برگزار شد و تیم های خوبی در رقابت ها شرکت کرده بودند خصوصا آذربایجان که نفرات اصلی شان را به کرمانشاه آورده بودند. ترکیه و روسیه هم نفرات خوبی داشتند. ایران هم که در هر وزن ٧-٨ کشتی گیر خوب داشت که همه مدعی بودند و جام تختی به نحوی انتخابی تیم ملی بود.

وی با اشاره به اینکه سهمیه حضور در جام تختی را دقیقه نود به دست آورده، تصریح کرد: من سهمیه نداشتم و جا دارد از غلامرضا محمدی تشکر کنم که به من اجازه داد در جام تختی کشتی بگیرم. حدود ٢ ماه است که درست تمرین می کنم، قبل از آن به دلیل مصدومیت مدتی از تمرین دور بودم.

این کشتی گیر ٢٤ ساله کرمانشاهی در پاسخ به این سوال که چقدر به کسب دوبنده وزن ٧٩ کیلوگرم تیم ملی و صاحب وزن شدن فکر می کند، خاطرنشان کرد: برای اولین بار در بوداپست بود که رقابت ها در این وزن برگزار شد و عزت الله اکبری نماینده ما بود. من در جام تختی جبرئیل حسن اف را که در جهانی اکبری را مغلوب کرده بود را شکست دادم. تمام تلاشم را می کنم که بتوانم در هر مسابقه ای بهترین کشتی ها را بگیرم.

بهمن تیموری ادامه داد: در کرمانشاه همیشه کشتی گیران خوبی داریم که همه مدال آسیا و تورنمنت های مختلف را می گیرند اما وقتی که تجربه شان در حد کسب مدال ارزشمند جهانی و المپیک می شود، به خاطر مشغله های زندگی مجبورند کشتی و تمرین را کنار بگذارند. در استان از قهرمانان حمایتی نمی شود. البته من هنوز کاری نکرده ام که بخواهم توقع شغل و حمایت داشته باشم. تازه ابتدای راه هستم و قهرمانی در جام تختی را فقط فصل جدیدی در زندگی ورزشی ام می دانم که می تواند شروع موفقیت های بعدی باشد. حالا خیلی ها جلوتر از من هستند.

وی در مورد برنامه آینده اش گفت: هدفمند تمرین می کنم و منتظرم ببینم مسابقه بعدی که کادرفنی تیم ملی برایم در نظر می گیرد کدام رقابت است.

کشتی گیر بدون سهمیه ای که ستاره جام تختی شد!انتهای پیام/

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد