ناکامی کمانداران کشورمان در مسابقات وگاس

عنوان

جام تیراندازی با کمان وگاس که هر ساله در لاس وگاس آمریکا برگزار می‌شود، با ناکامی کمانداران کشورمان در صعود به مرحله حذفی به پایان رسید.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جام تیراندازی با کمان وگاس که هر ساله در لاس وگاس آمریکا برگزار می شود، با ناکامی کمانداران کشورمان در صعود به مرحله حذفی به پایان رسید.

در بخش کامپوند، نیما محبوبی در رده دویست و ششم ایستاد، اسماعیل عبادی در جایگاه دویست و چهل و پنجم قرار گرفت و داوود احمدوند دویست و پنجاه و ششم شد.

در ریکرو نیز رضا شبانی بیست و هفتم شد.

این مسابقات به صورت آزاد برگزار می شود و 5 کماندار کشورمان با پیگیری فدراسیون تیراندازی با کمان و هزینه شخصی راهی مسابقات شدند.

فینال فینالیست های مسابقه تیراندازی با کمان برگزار می شودانتهای پیام/

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

نقش فرانسه در کشتار غیرنظامیان یمن

افشای اسناد محرمانه دفاعی فرانسه در مورد استفاده از تسلیحات فرانسوی در جنگ یمن نشان می دهد که عربستان سعودی و امارات متحده عربی بطور مستقیم از این تسلیحات در جنگ یمن و علیه غیرنظامیان استفاده کرده‌اند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین