لیگ برتر والیبال؛

تلاش تیم‌های تبریز، گنبد و اراک برای کسب هشتمین سهمیه

عنوان

با نزدیک شدن به هفته‌های پایانی رقابت‌های لیگ برتر والیبال، سه تیم شهرداری گنبد، شهروند اراک و شهرداری تبریز برای صعود به پلی آف با حریفان رقابت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، دو هفته باقی مانده تا ترکیب ۸ تیم حاضر در مرحله اول پلی آف رقابت‌های والیبال مشخص شود. هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر والیبال فردا (چهارشنبه) با برگزاری شش دیدار پیگیری می شود. تیم‌های شهرداری ورامین، خاتم اردکان، پیکان تهران، پیام مشهد، فولاد سیرجان، کاله مازندارن و سایپا تهران جواز حضور در پلی آف را کسب کرده اند و حال سه تیم شهرداری گنبد، شهرداری تبریز و شهروند اراک رقابت فشرده و نزدیکی با یکدیگر دارند تا به عنوان تیم هشتم جواز حضور در پلی آف را کسب کنند.

شاگردان عادل بناکار در تیم شهرداری تبریز در هفته بیست و چهارم دست به کار بزرگی زدند و موفق شدند روند پیروزی های متوالی  نارنجی پوشان سایپا را متوف کنند و با شکست تیم سایپا به دهمین برد خود دست یابند. حال شهرداری تبریز با روحیه خوب فردا در تبریز میزبان تیم پیکان خواهد بود. یاران ترکاشوند در پیکان نیز در سه هفته گذشته مقابل تیم‌های کاله مازندارن، شهرداری ورامین و پیام مشهد متحمل سه شکست متوالی شده است و برای فرار از شکست و صعود به جایگاه دوم جدول نیاز به پیروزی دارند. پیکانی های برای بازی راحتتر در مرحله اول پلی آف به دنبال رده دوم هستند و شهرداری تبریز برای صعود به پلی آف نیاز به برد دارد و همین باعث می شود تا این دیدار از حساسیت بالایی برخوردار باشد.

در دیگر بازی حساس هفته، تیم شهروند اراک در تهران میهمان تیم سایپا خواهد بود. شاگردان خداوردی در اراک نیز شانس صعود به پلی آف را دارند در حالیکه این تیم با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند و سرمربی این تیم اعلام کرده که حضور در رقابت‌های لیگ برای آنها کافی است. اما این تیم همچنان از شانسهای حضور در مرحله پلی آف به شمار می رود و باید دید چه در انتظار این تیم است.

تیم شهرداری گنبد نیز کار سختی در مشهد مقابل تیم پیام دارد. شاگردان قوچان نژاد در تیم پیام روز یکشنبه موفق شدند در تهران تیم پیکان را شکست دهند تا همچنان در قامت یکی از تیم های مدعی رقابت‌ها ظاهر شوند، فردا میزبان گنبدی‌ها خواهند بود. تیم شهرداری گنبد با یک پیروزی بیش‌تر نسبت به دو تیم پیام و شهروند اراک شانس بیش‌تری برای صعود به پلی آف دارد و پیروزی مقابل تیم مشهد برای آنها اهمیت بالایی دارد.  

به این ترتیب دو هفته‌ی پایانی رقابت‌های لیگ برای تیم‌های شهرداری گنبد، شهروند اراک و شهرداری تبریز حساسیت و اهمیت بالایی دارد و باید دید کدام تیم به عنوان تیم هشتم راهی دور پلی آف خواهد شد.

برنامه دیدارهای هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ  برتر والیبال؛
* خاتم اردکان ـ کاله مازندران
* عقاب نهاجا ـ فولاد سیرجان
* شهرداری ارومیه ـ دورنا ارومیه
* پیام خراسان ـ شهرداری گنبد
* سایپا تهران ـ شهروند اراک
* شهرداری تبریز ـ پیکان تهران
* تیم شهرداری ورامین این هفته استراحت دارد.

* جدول رده بندی رقابت‌های لیگ برتر والیبال تا پایان هفته بیست و چهارم؛

۱.شهرداری ورامین ـ ۲۰ پیروزی ـ ۵۸ امتیاز
۲.خاتم اردکان ـ ۱۵ پیروزی ـ ۴۶ امتیاز
۳.پیکان تهران ـ ۱۵ پیروزی ـ ۴۵ امتیاز
۴.پیام مشهد ـ ۱۵ پیروزی ـ ۴۲ امتیاز
۵.فولاد سیرجان ـ ۱۳ پیروزی ـ ۳۹ امتیاز
۶.کاله مازندران ـ ۱۳ پیروزی ـ ۳۷ امتیاز
۷.سایپا تهران ـ ۱۲ پیروزی ـ ۳۷ امتیاز
۸.شهرداری گنبد ـ ۱۱ پیروزی ـ ۳۳ امتیاز
۹.شهرداری تبریز ـ ۱۰ پیروزی ـ ۳۰ امتیاز
۱۰.شهروند اراک ـ ۱۰ پیروزی ـ ۲۸ امتیاز
۱۱.شهرداری ارومیه ـ ۵ پیروزی ـ ۱۸ امتیاز
۱۲.عقاب نهاجا ـ ۴ پیروزی ـ ۱۲ امتیاز
۱۳.دورنا ارومیه ـ یک پیروزی ـ ۷ امتیاز

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

نقش فرانسه در کشتار غیرنظامیان یمن

افشای اسناد محرمانه دفاعی فرانسه در مورد استفاده از تسلیحات فرانسوی در جنگ یمن نشان می دهد که عربستان سعودی و امارات متحده عربی بطور مستقیم از این تسلیحات در جنگ یمن و علیه غیرنظامیان استفاده کرده‌اند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین