پرهیزکار به مهر خبر داد:

بازی تیم ملی با برزیل منتفی شد/شاید استقلال و پرسپولیس ترغیب شوند

عنوان

سرپرست کمیته فوتسال با بیان اینکه دیدار با تیم ملی فوتسال برزیل در سال ۲۰۱۹ منتفی است، گفت: کارهای مقدماتی بازی با آرژانتین انجام شده است.

داوود پرهیزکار در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین وضعیت برگزاری بازی های تدارکاتی تیم ملی فوتسال برای سال ۱۳۹۸ گفت: برزیلی ها اعلام کردند که «فیفادی‌هایشان» پر شده است و امکان بازی با این تیم در سال ۲۰۱۹ وجود ندارد. ما هم دنبال جایگزین کردن آرژانتین هستیم و کارهای مقدماتی هم انجام شده است.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا قرار است بازی با آرژانتین در همان تاریخ بازی با برزیل در فروردین ماه برگزار شود؟ تاکید کرد: سعی ما بر این است که در همان تاریخ بازی کنیم ولی یک مقدار سخت است چون زمان کمی تا فروردین داریم. برای همین دنبال این هستیم در سال ۲۰۱۹ حتما یک بازی با آرژانتین برگزار کنیم.

سرپرست کمیته فوتسال درباره اینکه آیا مذاکره با آرژانتین رسمی و کتبی صورت گرفته است؟ یادآور شد: مکاتباتی داشتیم و به صورت تلفنی هم گفتگو کرده ایم ولی به صورت رسمی خیر.

پرهیزکار در خصوص اولویت های تیم ملی فوتسال در سال ۱۳۹۸ افزود: یکسری برنامه ها نهایی شده است. این هفته جلسه ای با کادر فنی تیم ملی فوتسال داریم تا ضمن دریافت گزارش بازی با صربستان، کلیه برنامه ها را نهایی کنیم.

سرپرست کمیته فوتسال همچنین درباره طرح حضور استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر تصریح کرد: تمام سعی و تلاشمان را برای حضور تیم های صاحب نام در لیگ فوتسال می کنیم. باتوجه به حضور دوستان استقلالی و پرسپولیس در کمیته فنی، به این اتفاق خوشبین هستیم. با بودن این تیم ها، لیگ فوتسال پویا می شود و از حالت تک بعدی بودن در می آید؛ مثل سال های قبل که چهار، پنج تیم همواره مدعی قهرمانی بودند.

پرهیزکار در پایان در پاسخ به این سئوال که آیا فکر می کنید حضور استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر فوتسال باتوجه به مشکلات این دو باشگاه و محدودیت های مالی آنها شدنی باشد؟ گفت: دنبال این هستیم تا یک اسپانسر قوی پیدا کنیم تا باشگاه های ما را هم از نظر مالی حمایت کند. شاید این مسئله باعث ترغیب این باشگاه ها برای تیمداری در فوتسال هم بشود.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در نشست هم‌اندیشی نخبگان با موضوع ابعاد حقوقی، اقتصادی و امنیتی FATF مطرح شد

فیلم: ماجرای عجیب FATF در ایران

چگونه با مالیات بر عایدی سرمایه معادلات را به نفع تولید تغییر دهیم؟

ساختار اقتصادی کشور به گونه‌ای است که عموم فعالیت‌های غیرمولد حائز سودهای کلان و مصون از ریسک سرمایه گذاری بوده و در طرف مقابل، تولید با دشواری‌های بسیار و سود ناچیز همراه است. ابزار مالیات بر عایدی سرمایه در چنین شرایطی می‌تواند این معادله را به نفع تولید تغییر دهد.

دشمن ضعیف است، مسئولین فریب نخورند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: من در پایان بیانیه [اخیر] ، از مردم برای راه‌پیمایی ۲۲بهمن تشکر کردم لکن این تشکر خیلی کمتر از چیزی است که حق مردم ایران است.

تدبیر مفسده انگیز دولت در تنظیم بازار گوشت قرمز

طی ماه‌های اخیر ، قیمت گوشت قرمز به‌طور افسارگسیخته‌ای افزایش یافت و دولت با تخصیص ارز 4200 برای واردات این کالا سعی کرد مردم تحت‌فشار قرار نگیرند، ولی نتیجه این سیاست فربه‌تر شدن جیب دلالان و ضعیف‌تر شدن قدرت خرید مصرف‌کنندگان بود. 

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین