پرهیزکار به مهر خبر داد:

بازی تیم ملی با برزیل منتفی شد/شاید استقلال و پرسپولیس ترغیب شوند

عنوان

سرپرست کمیته فوتسال با بیان اینکه دیدار با تیم ملی فوتسال برزیل در سال ۲۰۱۹ منتفی است، گفت: کارهای مقدماتی بازی با آرژانتین انجام شده است.

داوود پرهیزکار در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین وضعیت برگزاری بازی های تدارکاتی تیم ملی فوتسال برای سال ۱۳۹۸ گفت: برزیلی ها اعلام کردند که «فیفادی‌هایشان» پر شده است و امکان بازی با این تیم در سال ۲۰۱۹ وجود ندارد. ما هم دنبال جایگزین کردن آرژانتین هستیم و کارهای مقدماتی هم انجام شده است.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا قرار است بازی با آرژانتین در همان تاریخ بازی با برزیل در فروردین ماه برگزار شود؟ تاکید کرد: سعی ما بر این است که در همان تاریخ بازی کنیم ولی یک مقدار سخت است چون زمان کمی تا فروردین داریم. برای همین دنبال این هستیم در سال ۲۰۱۹ حتما یک بازی با آرژانتین برگزار کنیم.

سرپرست کمیته فوتسال درباره اینکه آیا مذاکره با آرژانتین رسمی و کتبی صورت گرفته است؟ یادآور شد: مکاتباتی داشتیم و به صورت تلفنی هم گفتگو کرده ایم ولی به صورت رسمی خیر.

پرهیزکار در خصوص اولویت های تیم ملی فوتسال در سال ۱۳۹۸ افزود: یکسری برنامه ها نهایی شده است. این هفته جلسه ای با کادر فنی تیم ملی فوتسال داریم تا ضمن دریافت گزارش بازی با صربستان، کلیه برنامه ها را نهایی کنیم.

سرپرست کمیته فوتسال همچنین درباره طرح حضور استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر تصریح کرد: تمام سعی و تلاشمان را برای حضور تیم های صاحب نام در لیگ فوتسال می کنیم. باتوجه به حضور دوستان استقلالی و پرسپولیس در کمیته فنی، به این اتفاق خوشبین هستیم. با بودن این تیم ها، لیگ فوتسال پویا می شود و از حالت تک بعدی بودن در می آید؛ مثل سال های قبل که چهار، پنج تیم همواره مدعی قهرمانی بودند.

پرهیزکار در پایان در پاسخ به این سئوال که آیا فکر می کنید حضور استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر فوتسال باتوجه به مشکلات این دو باشگاه و محدودیت های مالی آنها شدنی باشد؟ گفت: دنبال این هستیم تا یک اسپانسر قوی پیدا کنیم تا باشگاه های ما را هم از نظر مالی حمایت کند. شاید این مسئله باعث ترغیب این باشگاه ها برای تیمداری در فوتسال هم بشود.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

نقش فرانسه در کشتار غیرنظامیان یمن

افشای اسناد محرمانه دفاعی فرانسه در مورد استفاده از تسلیحات فرانسوی در جنگ یمن نشان می دهد که عربستان سعودی و امارات متحده عربی بطور مستقیم از این تسلیحات در جنگ یمن و علیه غیرنظامیان استفاده کرده‌اند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین