کیکاووس سعیدی: ۸۲درصد بودجه ۹۷ را دریافت کرده‌ایم/ اگر تخصیص کامل باشد به فدراسیون‌ها واریزی خواهیم داشت

عنوان

کیکاووس سعیدی، خزانه‌داری کمیته ملی المپیک گفت: اگر تخصیص بودجه کامل باشد می توانیم ۱۵ درصد بودجه باقیمانده فدراسیون‌ها که حدود ۳ میلیارد تومان است را پرداخت کنیم.

- اخبار ورزشی -

کیکاووس سعیدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص واریزی آخر بودجه کمیته ملی المپیک، اظهار داشت: ما پیگیر تخصیص نهایی هستیم. دکتر صالحی امیری نشستی را نیز با دکتر نوبخت برگزار کردند و نظر مساعد وی اخذ شده است. فعلا در فرآیند اداری هستیم تا به تخصیص نهایی بودجه کمیته ملی المپیک برسیم و با توجه به میزان تخصیص و اقتضائات بودجه فدراسیون ها را تامین می کنیم. نمی توان گفت بودجه چه زمانی واریز خواهد شد اما مسلما طی روزهای آینده این اتفاق خواهد افتاد.

وی در ادامه افزود: کمیته ملی المپیک از بودجه مصوب سال 97 خود تاکنون  82 درصد را دریافت کردیم و 18 درصد باقی مانده است. 20 میلیارد تومان به فدراسیون ها پرداخت کردیم و بعضا کمک های موردی هم داشتیم. اگر تخصیص بودجه کامل باشد می توانیم 15 درصد بودجه باقیمانده فدراسیون ها که حدود 3 میلیارد تومان است را پرداخت کنیم.  البته بودجه کشتی که  2 میلیارد تومان بوده است به صورت کامل پرداخت شده است.

خزانه دار کمیته ملی المپیک در خصوص بودجه سال 98 کمیته ملی المپیک یادآور شد: هنوز امیدوار هستیم و دکتر صالحی امیری با مسئولین برخی کمیسیون ها رایزنی کردند و منتظریم ببینیم میزان بودحه مصوب کمیته در مجلس چقدر خواهد بود آنچه فعلا قطعی است 74 میلیارد و 500 میلیون تومان است.

وی در خصوص بودجه بازسازی آکادمی ملی المپیک گفت: 5 میلیارد تومان برای بازسازی آکادمی ملی المپیک تخصیص داده شده و در حال آماده سازی و نوسازی امکانات و تجهیزات هستیم پیمانکار فردا مشخص می شود و انشالله در سال آینده سرویس دهی لازم را به فدراسیون ها خواهیم داشت.

دیدار دبیر فدراسیون شنای کرواسی با دبیرکل کمیته ملی المپیک

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

نقش فرانسه در کشتار غیرنظامیان یمن

افشای اسناد محرمانه دفاعی فرانسه در مورد استفاده از تسلیحات فرانسوی در جنگ یمن نشان می دهد که عربستان سعودی و امارات متحده عربی بطور مستقیم از این تسلیحات در جنگ یمن و علیه غیرنظامیان استفاده کرده‌اند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین