کیکاووس سعیدی: ۸۲درصد بودجه ۹۷ را دریافت کرده‌ایم/ اگر تخصیص کامل باشد به فدراسیون‌ها واریزی خواهیم داشت

عنوان

کیکاووس سعیدی، خزانه‌داری کمیته ملی المپیک گفت: اگر تخصیص بودجه کامل باشد می توانیم ۱۵ درصد بودجه باقیمانده فدراسیون‌ها که حدود ۳ میلیارد تومان است را پرداخت کنیم.

- اخبار ورزشی -

کیکاووس سعیدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص واریزی آخر بودجه کمیته ملی المپیک، اظهار داشت: ما پیگیر تخصیص نهایی هستیم. دکتر صالحی امیری نشستی را نیز با دکتر نوبخت برگزار کردند و نظر مساعد وی اخذ شده است. فعلا در فرآیند اداری هستیم تا به تخصیص نهایی بودجه کمیته ملی المپیک برسیم و با توجه به میزان تخصیص و اقتضائات بودجه فدراسیون ها را تامین می کنیم. نمی توان گفت بودجه چه زمانی واریز خواهد شد اما مسلما طی روزهای آینده این اتفاق خواهد افتاد.

وی در ادامه افزود: کمیته ملی المپیک از بودجه مصوب سال 97 خود تاکنون  82 درصد را دریافت کردیم و 18 درصد باقی مانده است. 20 میلیارد تومان به فدراسیون ها پرداخت کردیم و بعضا کمک های موردی هم داشتیم. اگر تخصیص بودجه کامل باشد می توانیم 15 درصد بودجه باقیمانده فدراسیون ها که حدود 3 میلیارد تومان است را پرداخت کنیم.  البته بودجه کشتی که  2 میلیارد تومان بوده است به صورت کامل پرداخت شده است.

خزانه دار کمیته ملی المپیک در خصوص بودجه سال 98 کمیته ملی المپیک یادآور شد: هنوز امیدوار هستیم و دکتر صالحی امیری با مسئولین برخی کمیسیون ها رایزنی کردند و منتظریم ببینیم میزان بودحه مصوب کمیته در مجلس چقدر خواهد بود آنچه فعلا قطعی است 74 میلیارد و 500 میلیون تومان است.

وی در خصوص بودجه بازسازی آکادمی ملی المپیک گفت: 5 میلیارد تومان برای بازسازی آکادمی ملی المپیک تخصیص داده شده و در حال آماده سازی و نوسازی امکانات و تجهیزات هستیم پیمانکار فردا مشخص می شود و انشالله در سال آینده سرویس دهی لازم را به فدراسیون ها خواهیم داشت.

دیدار دبیر فدراسیون شنای کرواسی با دبیرکل کمیته ملی المپیک

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در نشست هم‌اندیشی نخبگان با موضوع ابعاد حقوقی، اقتصادی و امنیتی FATF مطرح شد

فیلم: ماجرای عجیب FATF در ایران

چگونه با مالیات بر عایدی سرمایه معادلات را به نفع تولید تغییر دهیم؟

ساختار اقتصادی کشور به گونه‌ای است که عموم فعالیت‌های غیرمولد حائز سودهای کلان و مصون از ریسک سرمایه گذاری بوده و در طرف مقابل، تولید با دشواری‌های بسیار و سود ناچیز همراه است. ابزار مالیات بر عایدی سرمایه در چنین شرایطی می‌تواند این معادله را به نفع تولید تغییر دهد.

دشمن ضعیف است، مسئولین فریب نخورند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: من در پایان بیانیه [اخیر] ، از مردم برای راه‌پیمایی ۲۲بهمن تشکر کردم لکن این تشکر خیلی کمتر از چیزی است که حق مردم ایران است.

تدبیر مفسده انگیز دولت در تنظیم بازار گوشت قرمز

طی ماه‌های اخیر ، قیمت گوشت قرمز به‌طور افسارگسیخته‌ای افزایش یافت و دولت با تخصیص ارز 4200 برای واردات این کالا سعی کرد مردم تحت‌فشار قرار نگیرند، ولی نتیجه این سیاست فربه‌تر شدن جیب دلالان و ضعیف‌تر شدن قدرت خرید مصرف‌کنندگان بود. 

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین