احتمال رویارویی پلنگ جویبار با سعدالله یف روس در بلغارستان

عنوان

تهران - ایرنا - «رضا یزدانی» آزادکار کهنه کار تیم ملی پس از دو سال دوری با تصمیم کادرفنی در تورنمنت دانکلوف بلغارستان حضور خواهد یافت و احتمال رویارویی او با «عبدالرشید سعدالله یف» قهرمان بلند آوازه روس ها نیز وجود خواهد داشت.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دانکلوف که در طرح رنکینگ سیستم اتحادیه جهانی نیز قرار دارد روزهای 9 تا 12 اسفندماه در شهر روسه کشور بلغارستان برگزار می شود.
در تیم منتخب کشتی آزاد ایران، رضا یزدانی و حسن رحیمی بعد از دو سال دوری از میادین قرار است در این تورنمنت مورد ارزیابی قرار گیرند.
با توجه به حضور تیم کشتی آزاد روسیه در بلغارستان به همراه تعدادی از کشتی گیران عنوان دار خود همچون عبدالرشید سعدالله یف دارنده مدال طلای جهان و المپیک، مبارزه یزدانی با سعدالله یف که به ترتیب به پلنگ جویبار و تانک روس شهرت دارند، از جذابیت خاصی برخوردار خواهد بود.
ترکیب تیم منتخب کشتی آزاد ایران به شرح زیر است:
61 کیلوگرم: حسن رحیمی
74 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی
86 کیلوگرم: حسن یزدانی
97 کیلوگرم: رضا یزدانی
125 کیلوگرم: پرویز هادی
همراهان: غلامرضا محمدی (سرمربی)، ابراهیم مهربان و امیر آشوری (مربیان).
ورزشی**1067**9118**

منبع: ایرنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد