فوتبال جهان| ادای احترام به امیلیانو سالا در بازی‌های این هفته لیگ قهرمانان اروپا

عنوان

فوتبال جهان - با اعلام یوفا در بازی‌های این هفته رقابت‌های اروپایی به بازیکن فقید کاردیف‌سیتی ادای احترام خواهد شد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) به طور رسمی اعلام کرد پیش از آغاز تمامی بازی های این هفته رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا یک دقیقه سکوت به یاد امیلیانو سالا، فوتبالیست آرژانتینی که اخیراً در یک سانحه هوایی درگذشت، اجرا خواهد شد.

این بازیکن 28 ساله که در پنجره نقل وانتقالات زمستانی اخیر در ازای 15 میلیون پوند از نانت به کاردیف سیتی پیوسته بود، در حالی که در تاریخ 21 ژانویه (اول بهمن ماه) با جت شخصی در راه برگشت به کاردیف بود تا رسماً تمریناتش را با تیم جدیدش آغاز کند، جت شخصی اش روی جزایر مانش از نقشه های ماهواره ای ناپدید شد.

درخواست خانواده خلبان هواپیمای «سالا» برای ادامه عملیات جستجو

نانت پیراهن «سالا» را بایگانی کرد

تأیید مرگ امیلیانو سالا با شناسایی جسد کشف شده در لاشه هواپیما

در ادامه، جستجوها نتیجه داد و لاشه جت شخصی مورد نظر در کف کانال مانش زیر آب در حالی یافت شد که یک جسد نیز در آن بود. در نهایت هم در تاریخ 7 فوریه (18 بهمن) تأیید شد که جسد یافت شده متعلق به این فوتبالیست آرژانتینی است. جستجوها برای یافتن جسد خلبان این جت شخصی اما همچنان ادامه دارد.

این مهاجم آرژانتینی در مدت سه فصل و نیمی که در تیم نانت عضویت داشت، در 133 بازی برای این تیم فرانسوی به میدان رفت و 48 گل نیز به ثمر رساند.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

آیا ایران بدون نفت شدنی است؟

متوقف شدن کامل صادرات و فروش نفت ایران امکان پذیر نیست و این مسئله حداقل یک برنامه بلند مدت میخواهد که البته امروز خوشبختانه به دلیل فقدان اجماع جهانی بر ضد ایران، در شرایط کنونی امکانپذیر نیست. اکنون 35 درصد اقتصاد ایران طبق لایحه بودجه 98 نفتی است،‌ این عدد باید امروز بسیار کمتر بود اما به برکت خوش بینی به برجام، امروز 35 درصد اقتصاد ما به نفت و درآمدهای نفتی وابسته است.

امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت

رسانه‌ها و فرماندهان گروه‌های تروریستی در سوریه طی هفته جاری ابراز امیدواری کرده‌اند تا با فرماندهی مستقیم آمریکا، وارد عملیات علیه محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران در سوریه شوند.

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

یوسفیان ملا درخصوص طرح تفکیک وزارت صمت گفت: تشکیل با عجله وزارت بازرگانی، بازتاب‌های بدی در وضعیت اقتصادی کشور خواهد داشت. دولت به جای تشکیل وزارت بازرگانی، قانون تمرکز را به درستی اجرا کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد