بهرام‌نیا در گفت‌وگو با فارس:

مردم در راهپیمایی نشان دادند که جلوتر از مسئولان هستند/مجلس و دولت مشکلات معیشتی را رفع کنند

عنوان

نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند که اگر مشکلی وجود دارد مربوط به اصل نظام نیست بلکه مربوط به مسئولان است لذا باید به خود آمده و بدانند که مردم دست از انقلابشان بر نداشتند.

حسن بهرام‌نیا نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و لزوم خدمت رسانی مسئولان گفت: مردم روز گذشته نشان دادند که جلوتر از مسئولان هستند.

وی افزود: بخش زیادی از مردم، یک تا دو ساعت قبل از آغاز رسمی راهپیمایی ۲۲ بهمن در تمامی شهرهای کشور حضور پیدا کرده و با انقلاب اسلامی ایران، آرمان‌های امام و شهدا و مقام معظم رهبری بیعت مجدد کرده که می‌تواند پیام‌های بسیار زیادی داشته باشد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وقتی برخی خانواده‌ها نماز صبح خود را در راهپیمایی تهران و ساعت‌ها پیش از آغاز رسمی آن می‌خوانند مسئولی که مقداری انصاف داشته باشد می‌داند که این موضوع برای مسئولان وظیفه سنگینی در پی دارد. 

وی اظهار داشت: اگر مسئولی نتواند در مدت کوتاهی حضور پرشکوه مردم را پاسخ عملی و در جهت رفع مشکلات ندهد باید در پیشگاه ملت پاسخگو باشد ضمن اینکه آن مسئول باید در پیشگاه خداوند جواب حضور گسترده مردم که مشکلات مختلف اقتصادی، معیشتی، بیکاری و اشتغال را تحمل می‌کنند اما با این حال در راهپیمایی ۲۲ بهمن گسترده حضور پیدا می‌کنند بدهند.

بهرام‌نیا گفت: مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند که اگر مشکلی وجود دارد مربوط به اصل نظام نیست بلکه این مشکل مربوط به مسئولان کشور است لذا مسئولان باید به خود آمده و بدانند که مردم دست از انقلابشان بر نداشتند و آنها هم باید پاسخگوی محبت و حضور گسترده و با صلابت و با اقتدار مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را بدهند.

وی تصریح کرد: ریشه انقلاب اسلامی ایران برگرفته از قیام عاشورا و کربلا و نتیجه خون هزاران شهید است. مردم ایران نشان دادند که در مقابل تحریم‌ها و گرانی و تورم و عوامل اصلی تحریم‌ها زانو نخواهند زد و ثابت قدم و استوار و رشید ایستاده و به دشمنان خواهیم گفت که انقلاب اسلامی ایران، رو به جلو و با پیشرفت حرکت می‌کند تا به اهدافش برسد.

نماینده مردم نهاوند مجلس شورای اسلامی افزود: مسئولان باید هوشیار و با وجدان باشند و پاسخگوی شهدایی که امروز در میان ما نبوده و به خاطر مظلومیت رهبر انقلاب و خانواده شهدا توجه بیشتری نسبت به مردم داشته و با اقدام انقلابی در این مسیر گام بردارد.

بهرام نیا گفت: مجلس و دولت باید با تعامل بیش از پیش و با اقدام جهادی و خیلی سریع، برنامه‌ریزی ویژه‌ای درباره رفع مشکلات معیشتی و اصلاح اقتصاد جامعه و کاهش تورم انجام دهیم و دهند که البته این برنامه ریزی باید کوتاه مدت باشد تا بخشی از مشکلات حل شود چرا که این فشار اقتصادی در حال حاضر کمر مردم را خم کرده است.

انتهای پیام/ 

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

مهم‌ترین مطالب سرویس

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
درخواست مجوز روحانی برای جبران خسارات سیل
اجازه رهبر انقلاب برای برداشت از صندوق توسعه ملی
دلار آمریکا حکم ارز قاچاق پیدا می‌کند
حذف دلار از معاملات خارجی +متن طرح نمایندگان مجلس
۵ اقدام لازم برای مقابله با سیاست جدید امریکا
هدف ترامپ از «تروریست» اعلام کردن «سپاه» چیست؟
تاملی بر انتخاب نام و شعار امسال
چرا سال «رونق تولید»؟