انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ بسکتبال

سرمربی ژاپن: بهترین آماده سازی را برای بازی با ایران خواهیم داشت

عنوان

سرمربی تیم ملی بسکتبال ژاپن می‌گوید: بهترین آماده سازی را برای دو بازی آینده مقابل ایران و قطر خواهیم داشت.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی بسکتبال ژاپن در پنجره ششم و پایانی انتخابی جام جهانی 2019 روز دوم اسفند ماه باید به مصاف ایران برود. ژاپنی‌ها قرار است دو بازی دوستانه را در ترکیه برگزار و سپس راهی تهران شوند. آنها هم همانند ایران به یک برد برای صعود به برد احتیاج دارند و در حال آماده سازی خود هستند.

برهمین اساس خولیو لاماس، سرمربی آرژانتینی ژاپنی‌ها در خصوص شرایط توضیحاتی را ارائه کرد.

وی گقت: «تیم ما در بهترین شرایط قرار دارد. بازی های پیش رو بسیار مهم هستند و برای صعود به جام جهانی یک پله فاصله داریم. بنابراین ما دوست داریم بهترین آماده سازی ممکن را برای بازی‌ها (ایران و قطر) داشته باشیم و هیچ تاسفی نخواهیم خورد.»

 

فازه کاس، بازیکن دورگه ژاپنی‌ها هم در مورد شرایط این تیم می‌گوید: بدیهی است نبود «روی و یوتا» کمی شرایط تیم را متفاوت کرده است، اما من هنوز معتقدم تیم ما برای پیروزی به اندازه کافی خوب است.

انتهای پیام/

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

آیا ایران بدون نفت شدنی است؟

متوقف شدن کامل صادرات و فروش نفت ایران امکان پذیر نیست و این مسئله حداقل یک برنامه بلند مدت میخواهد که البته امروز خوشبختانه به دلیل فقدان اجماع جهانی بر ضد ایران، در شرایط کنونی امکانپذیر نیست. اکنون 35 درصد اقتصاد ایران طبق لایحه بودجه 98 نفتی است،‌ این عدد باید امروز بسیار کمتر بود اما به برکت خوش بینی به برجام، امروز 35 درصد اقتصاد ما به نفت و درآمدهای نفتی وابسته است.

امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت

رسانه‌ها و فرماندهان گروه‌های تروریستی در سوریه طی هفته جاری ابراز امیدواری کرده‌اند تا با فرماندهی مستقیم آمریکا، وارد عملیات علیه محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران در سوریه شوند.

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

یوسفیان ملا درخصوص طرح تفکیک وزارت صمت گفت: تشکیل با عجله وزارت بازرگانی، بازتاب‌های بدی در وضعیت اقتصادی کشور خواهد داشت. دولت به جای تشکیل وزارت بازرگانی، قانون تمرکز را به درستی اجرا کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد