رستم‌پور: به خاطر پیراهن تیم ملی بسکتبال و احترام به کشوری که ۸۰ میلیون جمعیت دارد مبارزه می‌کنم

عنوان

ملی پوش دورگه بسکتبال ایران گفت: من به خاطر پیراهن تیم ملی ایران و احترام و علاقه به کشوری که ۸۰ میلیون جمعیت دارد، تمرین و مبارزه می‌کنم.

- اخبار ورزشی -

مایک رستم پور، بازیکن ایرانی-آمریکایی تیم ملی بسکتبال ایران در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد تمرینات تیم ملی بسکتبال گفت: تمرینات به خوبی پیش رفته است و مربیان با حداکثر توان و بسیار خوب کارشان را انجام داده اند و تیم را آماده کرده اند.

او ادامه داد: مربیان تیم ایران با الگو برداری از تیم های اروپایی و NBA تمرینات تیم را طراحی می کنند و شرایط تیم هر روز بهتر از روز قبل می شود.

رستم پور در مورد حضورش در اردوی تیم ملی ایران گفت: این بهترین رویایی است که می توانستم تصور کنم. در واقع رویای من به حقیقت تبدیل شد. من به خاطر پیراهن تیم ملی ایران و احترام و علاقه به کشوری که 80 میلیون جمعیت دارد تمرین و مبارزه می کنم.

وی در مورد قرار گرفتن در ترکیب نهایی تیم ملی ایران در مسابقات پیش رو تصریح کرد: هدف و وظیفه من تمرین کردن و پیشرفت است. سایر موارد به نظر سرمربی بستگی دارد.

رستم پور در پایان گفت: امید زیادی دارم که دو بازی پیش رو مقابل ژاپن و استرالیا را ببریم چون اینجا خانه ماست و مورد حمایت تماشاگران ایرانی هستیم. آنها جو خارق العاده ای را برای ما به وجود خواهند آورد.

نیکتاش: آماده ایم و می خواهیم ژاپن و استرالیا را شکست دهیم

تیم ملی بسکتبال ایران در روزهای دوم و پنجم اسفند ماه، میزبان تیم های ژاپن و استرالیا در پنجره ششم و پایانی انتخابی جام جهانی 2019 چین خواهد بود.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:

توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند

اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش

وزارت کشور رژیم آل سعود اعلام کرد ۳۷ شهروند این کشور را به اتهام فعالیت‌های تروریستی اعدام کرده است. این اعدام‌ها در واکنش به عملیات تروریستی داعش در مرکز تحقیقات «الزلفی» و کشته شدن چهار شهروند آل سعود صورت گرفته است.

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

 بالاخره یک سال پس از خروج آمریکا از برجام، دی‌روز با اعلام عدم تمدید معافیت‌های تحریم نفتی ایران، آخرین نفس دشمنیِ دشمنان در عرصه اقتصادی رقم خورد.

آیا ایران بدون نفت شدنی است؟

متوقف شدن کامل صادرات و فروش نفت ایران امکان پذیر نیست و این مسئله حداقل یک برنامه بلند مدت میخواهد که البته امروز خوشبختانه به دلیل فقدان اجماع جهانی بر ضد ایران، در شرایط کنونی امکانپذیر نیست. اکنون 35 درصد اقتصاد ایران طبق لایحه بودجه 98 نفتی است،‌ این عدد باید امروز بسیار کمتر بود اما به برکت خوش بینی به برجام، امروز 35 درصد اقتصاد ما به نفت و درآمدهای نفتی وابسته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین