نتایج نظرسنجی: احزاب مخالف نتانیاهو پیشتاز انتخابات رژیم صهیونیستی خواهند بود

عنوان

تهران – ایرنا - نتایج یک نظر سنجی در سرزمین های اشغالی نشان می دهد که در انتخابات پیش رو احزاب دست چپی رژیم صهیونیستی با اختلاف کمی از احزاب دست راستی به رهبری بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم پیشتاز خواهند بود.

به گزارش چهارشنبه شب خبرگزاری آناتولی ترکیه، بنابر نظرسنجی پایگاه خبری واللا رژیم صهیونیستی که نتایج آن روز چهارشنبه اعلام شد، برای نخستین بار از زمان اعلام انتخابات پارلمانی در سال 2018 احزاب چپگرا از جمله احزاب عربی از احزاب دست راستی این رژیم با اختلاف دو کرسی پیشتاز هستند.
بر اساس این نظرسنجی ممکن است مسیر برای ائتلاف احزاب دست راستی رژیم صهیونیستی به رهبری نتانیاهو برای تشکیل کابینه آینده قطع شود.
در این نظر سنجی، احزاب دست چپی رژیم صهیونیستی 61 کرسی در انتخابات آینده و احزاب دست راستی 59 کرسی را کسب خواهند کرد که در نتیجه، این امکان برای احزاب چپ صهیونیستی برای تشکیل کابینه ائتلافی در آینده وجود خوهد داشت.
انتخابات عمومی در سرزمین های اشغالی قرار است 9 آوریل برگزار شد.
حزب «قدرت یهودی» به رهبری بنی گانتس رئیس اسبق ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی به عنوان رقیب اصلی نتانیاهو در این انتخابات خواهد بود.
شبک**9365**1908

منبع: ایرنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در پیام نوروزی رهبر انقلاب اعلام گردید

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اسماعیل هنیه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد
جمعه؛ روز حرکت به سمت مسجد الاقصی
در گفتگو با عبدالحمید شهرابی کارشناس مسائل آمریکای لاتین
سناریوی جدید کاخ سفید در آمریکای لاتین
سید حسن نصرالله در گفتگو با المیادین؛
تمام گزینه‌های مقاومت روی میز است
کاخ سفید دستاوردهای ترامپ را در بیانیه‌ای تشریح کرد
خروج از برجام و احیای تحریم‌های ضدایرانی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین