معاون رییس جمهوری:

استاندارد نیازمند توجه ویژه سه قوه است

عنوان

همدان- ایرنا- معاون رییس جمهوری با اشاره به کمبود منابع اعتباری و نیروی انسانی گفت: استاندارد یک سازمان نظارتی است و نه تنها از قوه مقننه و مجریه بلکه از قوه قضاییه نیز انتظار حمایت و توجه ویژه داریم.

نیره پیروزبخت روز پنجشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سازمان استاندارد برای عمل به تکالیف خود نیازمند تامین منابع انسانی و مالی مکفی است و همچنین باید جایگاه حاکمیتی استاندارد به طور کامل درک شود.
وی با بیان اینکه در شرایط کنونی سازمان استاندارد از نظر منابع انسانی و اعتباری در سطح پایینی قرار دارد، افزود: برای رفع این مشکلات به توجه ویژه مجلس، دولت و دستگاه قضا نیاز داریم.
پیروزبخت با تاکید بر اشتغالزا بودن سازمان استاندارد گفت: به ازای هر کارشناس که به استاندارد اضافه شود، برای 10 نفر در خارج سازمان شغل ایجاد می شود.
رییس سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه سه هزار و 500 نیرو در داخل سازمان مشغول خدمات رسانی به مردم هستند، خاطرنشان کرد: 100 هزار نفر نیز در خارج از سازمان در قالب شرکت های بخش خصوصی و آزمایشگاه های همکار مشغول به کار هستند.
وی تاکید کرد: این آمارنشان دهنده این است که سازمان استاندارد یک کارآفرین گمنام است.
معاون رییس جمهوری گفت: افزوده شدن منابع اعتباری و نیروی انسانی به ما یک سرمایه گذاری سودآور است، زیرا این سرمایه هرگز هدر نمی رود و صرف سلامت مردم و تقویت تولید داخلی می شود.
رییس سازمان ملی استاندارد و معاون رییس جمهوری روز گذشته در راس هیاتی از معاونان و مشاوران به همدان سفر کرد، دیدار با استاندار همدان، حضور در شورای اداری استان، بازدید از واحدهای تولیدی مشمول استاندارد اجباری از برنامه های وی در این سفر یک روزه بود.
7527/2087

منبع: ایرنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
تاملی در کاندیداهای انتخابات اتاق بازرگانی
اتاق بازرگانی یا اتاق واردات؟+ نمودار ‌
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین