آخرین آرزوی بیمار سرطانی در ساحل دریا برآورده شد! +تصاویر

عنوان

آخرین آرزوی یک زن سرطانی در حال مرگ با انتقال او با کمک یک برانکارد به ساحل دریا برآورده شد.

 به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، آخرین آرزوی یک زن سرطانی در حال مرگ با انتقال او با کمک یک برانکارد به سواحل استرالیا برآورده شد. «کارمن لئون» که آرزو داشت برای آخرین بار غروب آفتاب را از ساحل دریا در سیدنی تماشا کند، در حالی که روی برانکارد دراز کشیده بود، به سواحل اطراف سیدنی منتقل شد. «آنتونیو» همسر این زن سرطانی تصمیم گرفت تا آخرین آرزوی زندگی همسرش را برآورده کند.

یکی از تصاویری که منتشر شده است، کارمن را در حالی که روی برانکارد دراز کشیده و به غروب آفتاب در سواحل بریگتون استرالیا خیره شده است نشان می دهد. در این سفر کوتاه، خانواده کارمن به همراه یک تیم پزشکی از نیو ساوت ولز و یک گروه خیریه سرطان او را همراهی می کردند.

آخرین آرزوی بیمار سرطانی در ساحل دریا برآورده شد! + تصاویر

کارمن که از طرف مادری اصالتی شیلیایی داشت، در یک مرکز درمان سرطان تحت معالجه قرار گرفته بود. «تاتیانا سالوم»، دختر کارمن درباره مادرش به دیلی تلگراف استرالیا گفت: «مادرم در آخرین سفرش در روز چهارشنبه بسیار خوشحال بود. او در تمام مدت حضور در ساحل دریا هوشیار بود و به اطراف می نگریست. این منظره برای مادرم بسیار خاطره انگیز بود، چون او به مدت تقریبا ۲۵ سال با پدرم در این ساحل قدم زده بود و خاطرات بسیاری داشت.»

تاتیانا در مورد برنامه ریزی حضور مادرش در ساحل دریا نیز گفت: «ما با انجمن خیریه سرطان Dreams2Live4 که آخرین آرزوی بیماران دارای سرطان پیشرفته را برآورده می کنند، تماس گرفتیم و اعلام کردیم که به مرگ مادرم چند ساعت یا چند روز باقی مانده است. آنها بلافاصله  برنامه ریزی کردند و آرزوی مادرم برآورده شد.»

گفتنی است؛ کارمن دو روز بعد از برآورده شدن آخرین آرزوی زندگی اش در اثر سرطان معده در بیمارستان جانش را از دست داد.

آخرین آرزوی بیمار سرطانی در ساحل دریا برآورده شد! + تصاویر

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
تاملی در کاندیداهای انتخابات اتاق بازرگانی
اتاق بازرگانی یا اتاق واردات؟+ نمودار ‌
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین