بنیاد حفظ آثارارزش های دفاع مقدس:

راهیان نور جبهه مقتدر برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب است

عنوان

تهران- ایرنا - بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای اعلام کرد: در شرایطی که دشمنان انقلاب و نظام در جبهه ای متحد و اتئلافی شیطانی در پی کمرنگ کردن جامعه اسلامی هستند زنده نگه داشتن حماسه دفاع مقدس حرکت جبهه مقتدر به سمت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب است.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از معاونت روابط عمومی و تبلیغات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، در این بیانیه با گرامیداشت بیستم اسفند «روز ملی راهیان نور» آمده است: حماسه هشت سال دفاع مقدس و روایت مقاومت، ایثار و شهادت طلبی رزمندگان اسلام و تربیت یافتگان مکتب ولایت فقیه و انقلاب اسلامی با تاثیرات معجزه گون و شگفت آور خود که تولید فرهنگ و گفتمانی الهام بخش در جغرافیای استکبار ستیزی را رقم زده است، گنجینه ای ارزشمند و مصونیت بخش برای تاریخ میهن اسلامی به شمار می رود.
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در این بیانیه، راهیان نور را یک ابتکار انقلاب الهی و سنتی حسنه، ستودنی و پربرکت در حوزه قدرت نرم و آمادگی های دفاعی کشور و با تحسین مشارکت پرشور و چشمگیر و باور عمیق و معنوی ملت شریف و مجاهد ایران اسلامی به آن که در قالب کاروان های بازدید از مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس هر ساله تبلور می یابد، توصیف کرد.
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در ادامه این بیانیه تاکید کرد: راهیان نور در نگاه رهبر معظم انقلاب، فناوری استفاده از معدن طلای دوران دفاع مقدس و ابتکاری مهم در پاسداشت مقاومت عظیم مردم در برابر توطئه دشمن به شمار می رود که از فراموش شدن ارزش ها و آموزه های آن مقطع تاریخ ساز، جلوگیری و تاسی به آن می تواند پیش روندگی و پیش برندگی انقلاب و آرمان های بلند مجاهدان و شهیدان حماسه ساز این سرزمین را تضمین کند.
این بنیاد همچنین راهیان نور را پدیده ای نوظهور و خلاق که مانع گسست نسل حاضر با افتخارات تاریخ گذشته می شود قلمداد و بر ضرورت صیانت از ثروت و سرمایه ملی دفاع مقدس تاکید کرد.
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در این بیانیه خاطرنشان کرد: راهیان نور در واقع یک موزه جنگ زنده و الهام بخش است که با برخورداری از ظرفیت های بازگویی و تصویرسازی حماسه های رزمندگان، جانبازان و شهیدان گرانقدر، فرهنگ مقاومت و ایثار و شهادت را در فضای جامعه احیا و ماندگاری انقلاب اسلامی در افکار عمومی مشتاقان به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در داخل و خارج از کشور رقم زده است.
این بنیاد همچنین با گرامیداشت یاد، خاطره و آرمان های بلند و جاودانه شهیدان هشت سال دفاع مقدس و امام راحل و تکریم و تجلیل از مجاهدان و فعالان عرصه راهیان نور بر لزوم نصب العین قرار دادن توصیه ها و رهنمودهای گوهربار، ارزنده و راهگشای حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب و فرمانده کل قوا در راستای رشد، ارتقا و تعالی حرکت عظیم و پربرکت راهیان نور تاکید کرد.
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس تصریح کرد: در شرایطی که دشمنان انقلاب و نظام اسلامی در جبهه ای متحد و اتئلافی شیطانی در پی کمرنگ کردن روح مقاومت، بصیرت و هوشمندی جامعه اسلامی و ایجاد خطای راهبردی در دستگاه محاسباتی کشور و تسلیم جمهوری اسلامی هستند، زنده نگه داشتن حماسه دفاع مقدس و مقابله با هرگونه تحریف، خیال پردازی و بزرگنمایی در قبال حوادث و رخدادهای آن خواهد توانست اردوگاه دشمن را خاموش و ناامید و روند حرکت جبهه مقتدر خودی به سمت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و آرمان های تمدن ساز فراروی را تحکیم و سرعت بخشد.
سیام*3061*1336

منبع: ایرنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟
در دفاع از انقلاب
درپی شکایت صالحی امیری
الیاس نادران سکوت را شکست
روحانی در نشست خبری مشترک با نخست وزیر عراق:
آماده‌ایم در بازسازی عراق از همه توان و امکانات استفاده کنیم
با حکم رهبر معظم انقلاب؛
سید ابراهیم رئیسی، قاضی القضات شد
شرط تحقق گام دوم سیاست خارجی انقلابی:
«تحرک جدید نهضت بیداری‌اسلامی» توام با دیپلماسی‌عمومی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین