اصفهانیان: از کمیته داوران رفتم، در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال هستم!

عنوان

عضور هیئت رییسه فدراسیون فوتبال گفت که همچنان به کارش در این هیئت رئیسه ادامه می‌دهد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, فریدون اصفهانیان بعد از برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال گفت: این مجمع عمومی فدراسیون بود که برگزار شد و تصمیماتی به رای گذاشته شد.

وی درباره اینکه شب گذشته از سمتش در ریاست کمیته داوران فدراسیون فوتبال استعفا کرده, اظهار داشت: با رئیس فدراسیون فوتبال صحبت کردم, باید تابع قوانین کشور باشیم و مشکلی با این موضوع نداریم.

اصفهانیان گفت: با توجه به جلساتی که با تاج داشتیم و جلساتی پیش از این با نهادهای مختلف از جمله بازرسی و جاهای دیگر برگزار شده بود گفته شد کسانی که عضو هیئت رئیسه و بازنشسته هستند نمی توانند سمت دیگری در حیطه اجرایی داشته باشند. برای همین ما ضمن احترام به قوانین کشوری در نامه نیز نوشتم که اگر حضورم در کمیته داوران کار اجرایی به حساب می آید من از این سمت استعفا می دهم.

وی راجع به اینکه طالقانی و سایر بازنشسته های فدراسیون فوتبال هنوز از سمت هایشان استعفا نداده اند گفت: در این باره اطلاعی ندارم. ما در هیئت رئیسه بارها صحبت کردیم و چند نامه هم به وزارت ورزش ارسال کردیم تا تعیین تکلیف کنند چون ما اعضای هیئت مدیره منتخب مجمع فدراسیون فوتبال هستیم و مجمع باید تصمیم بگیرد که بازنشستگان بمانند یا بروند.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه علاوه بر این سمت در کمیته داوران نیز مسئولیت داشته است تصریح کرد: الان با توجه به صحبتی که با تاج داشتم و صحبت های قبلی که با بازرسی داشتیم به این نتیجه رسیدیم که عضو هیئت رئیسه نمی تواند سمت اجرایی داشته باشد و برای همین من هم گفتم اگر سمتم در کمیته داوران اجرایی به حساب می آید من از این سمت کناره گیری می کنم.

اصفهانیان در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه موعد اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان از 15 آذر ماه سال جاری آغاز شده اما شما چرا دیشب از سمت خود استعفا کردید گفت: آن موقع این بحث مطرح نبود که کسی باید از هیئت رئیسه استعفا کند. همین الان هم من از هیئت رئیسه استعفا نداده ام. من منتخب مجمع هستم و مجمع باید تصمیم گیری کند. الان از سمت کمیته داوران کناره گیری کردم برای اینکه اگر عضو هیئت مدیره و بازنشسته هستم نمی توانم کار اجرایی داشته باشم.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین