تابش در تذکر شفاهی:

دولت در اصلاح ساختاری به انقلاب چهارم صنعتی توجه کند

عنوان

نماینده مردم اردکان در مجلس گفت: از دولت می‌خواهم با اصلاح ساختاری که به توسعه داده به اهتمام انقلاب چهارم صنعتی که بهره گیری از انواع فناوری‌ها همانند هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء است، غفلت نکند که پیامد این غفلت جهان چهارمی شدن است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود در صحن علنی گفت: نوروز در فرهنگ ما نماد صلح، آشتی و نزدیکی دل‌ها به دیدگاه‌ها است، امید آن که همه مسئولان، جناح‌ها، احزاب، اقشار، اصناف و نخبگان با زدودن زنگار و کینه‌ها از دل، در سایه همدلی و وحدت، حل مشکلات مردم و برون‌رفت از تنگناها و پیشرفت کشور را رقم بزنیم که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمی‌شود.

وی افزود: برای ریاست قوه قضائیه آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم حضور ایشان با پی افکندن فضای تعامل، تفاهم و گفت‌وگو، حل مشکلات بر مدار قانون و به طرق مسالمت آمیز منجر به افزایش سرمایه اجتماعی، امنیت، آزادی و عدالت برای مردم و جامعه شود.

نماینده مردم اردکان در مجلس تصریح کرد: از دولت می‌خواهم با اصلاح ساختاری که به توسعه داده است به اهتمام انقلاب چهارم صنعتی که بهره گیری از انواع فناوری‌ها همانند هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء است، غفلت نکند که پیامد این غفلت جهان چهارمی شدن است.

تابش از هیأت دولت خواست نسبت به مصوبه چگونگی اجرایی شدن ماده (159) قانون برنامه پنجم توسعه تجدیدنظر کند و ادامه داد: این مصوبه شرکت‌هایی که حتی بعد از سال90 در مناطق محروم دایر شده‌اند را مشمول بهره‌مندی از 20 سال معافیت مالیاتی دانسته و استان‌های صنعتی و معدنی همچون یزد را از دریافت مبالغ کلان مالیاتی از شرکت‌های صنعت و معدنی محروم کرده و توازن بودجه استان را به هم زده است.

وی خطاب به رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دستور‌العمل نحوه استفاده یک درصد فروش معادن برای جبران خسارات معادن مغایر قانون است، انتظار ابطال این مصوبه را داریم.

انتهای پیام/ 

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟
در دفاع از انقلاب
درپی شکایت صالحی امیری
الیاس نادران سکوت را شکست
روحانی در نشست خبری مشترک با نخست وزیر عراق:
آماده‌ایم در بازسازی عراق از همه توان و امکانات استفاده کنیم
با حکم رهبر معظم انقلاب؛
سید ابراهیم رئیسی، قاضی القضات شد
شرط تحقق گام دوم سیاست خارجی انقلابی:
«تحرک جدید نهضت بیداری‌اسلامی» توام با دیپلماسی‌عمومی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین