سلیمی در اخطار قانون اساسی:

صحت تخلف ۶ میلیارد یورویی در پتروشیمی بررسی شود/ دولت گزارشی از اشتغال ارائه نکرده

عنوان

نماینده مردم محلات در مجلس با بیان اینکه باید هیات رئیسه مجلس دستور دهد صحت موضوع ۶ میلیارد یورو تخلف صورت گرفته در پتروشیمی ها بررسی شود،گفت: در این محل حضور نداریم تا سکوت کنیم، باید مشخص شود که چه کسی در خصوص تخلف ۶ میلیارد یورویی کوتاهی کرده است؟

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز مجلس در اخطاری با استناد به اصل 28 قانون اساسی گفت: دولت باید براساس اصل 28 قانون اساسی ایجاد شغل کند و سالانه 8 دهم درصد بیکاری را کاهش دهد، همچنین براساس قانون برنامه ششم توسعه باید سالانه یک میلیون شغل توسط دولت ایجاد شود، اما تاکنون گزارشی در این خصوص دریافت نکرده ایم.

وی با اشاره به اینکه دستور دهید صحت موضوع 6 میلیارد یورو تخلف صورت گرفته در پتروشیمی ها را بررسی کنند، تصریح کرد: در این محل حضور نداریم تا سکوت کنیم، باید مشخص شود که چه کسی در خصوص تخلف 6 میلیارد یورویی کوتاهی کرده است.

علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اخطار حجت‌الاسلام سلیمی گفت: موضوع تخلف 6 میلیارد یورویی در پتروشیمی‌ها در حال بررسی است و ما نیز منتظر اعلام نتیجه از سوی دادگاه هستیم.

انتهای پیام/ 

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟
در دفاع از انقلاب
درپی شکایت صالحی امیری
الیاس نادران سکوت را شکست
روحانی در نشست خبری مشترک با نخست وزیر عراق:
آماده‌ایم در بازسازی عراق از همه توان و امکانات استفاده کنیم
با حکم رهبر معظم انقلاب؛
سید ابراهیم رئیسی، قاضی القضات شد
شرط تحقق گام دوم سیاست خارجی انقلابی:
«تحرک جدید نهضت بیداری‌اسلامی» توام با دیپلماسی‌عمومی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین