کیکاووس سعیدی سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک می‌شود؟

عنوان

خزانه‌دار کمیته ملی المپیک درخصوص احتمال اینکه سرپرست دبیرکلی می‌شود، مطالبی را بیان کرد.

- اخبار ورزشی -

کیکاووس سعیدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در واکنش به اینکه شنیده می شود قرار است به عنوان سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک، امور این بخش را پیگیری کند، اظهار داشت: فکر می کنم این خبر در حد یک شایعه باشد، البته در کارهای اجرایی کمک می کنم که هیچ خللی در کارها و ماموریت کمیته ملی المپیک ایجاد نشود.

وی در ادامه افزود: در همه زمینه ها کمک می کنم تا بازوی توانمندی برای صالحی امیری باشم که با توجه به اهداف جدی و رویکرد بلند مدتی که برای توسعه ورزش قهرمانی دارند ان شاالله مفید باشم.

خزانه دار کمیته ملی المپیک تاکید کرد: در هر صورت ما یک خانواده هستیم که همه باید کمک کنیم تا به سرمنزل مقصود برسد. همه اعم از ریاست، نواب رئیس، دبیر کل و هیئت اجرایی اعضای یک خانواده ایم و باید برای تحقق اهداف و آرمان های المپیک تعامل و همسویی داشته باشیم.

وی در ادامه به تخصیص باقیمانده بودجه کمیته ملی المپیک طی دو سه روز آینده اشاره کرد و گفت: با پیگیری های صالحی امیری و مساعدت های نوبخت و اکرمی طی دو سه روز آینده تخصیص خود را دریافت می کنیم و با نظر مساعد رئیس کمیته ملی المپیک و اینکه تاکید داشتند کل مطالبات فدراسیون ها تا پایان سال پرداخت شود، 15 درصد باقیمانده بودجه آنها واریز می شود.

افشارزاده: آمار اشتباه به صالحی امیری داده اند/ خودمان را در یک دایره محدود کرده ایمانتهای پیام/

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین