رفیعی در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد

میزبانی دانشجویان بسیجی دانشگاه امام صادق (ع) از کاروان‌های راهیان‌نور با برنامه‎های متنوع فرهنگی

عنوان

مسئول خادمی یادمان هویزه بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) گفت: بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری از سال ۸۰ تاکنون توفیق خادمی زیارتگاه شهدای هویزه را داشته‌ و امسال نیز در خدمت زائران است.

علیرضا رفیعی مسئول خادمی یادمان هویزه بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) در گفت‌وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری مدظله‌العالی مبنی بر لزوم استفاده صحیح و مناسب از فناوری راهیان نور جهت حفظ و گسترش ثروت ملیِ دفاع مقدس، از سال ۸۰-۸۱ تاکنون توفیق خادمی زیارتگاه شهدای هویزه را داشته‌است.

وی افزود: امسال نیز توفیق شده‎است این برنامه‌های ارزشمند با برنامه‌ریزی دقیق‌تر و طرح های مفصل تر نسبت به سال‌های گذشته ادامه یابد و فعالیت‌های این مجموعه در سه محور تکریم زائر، تربیت خادم و تقویت بافت فرهنگی و اقتصادی مناطق بومی دشت‌آزادگان تقسیم‌بندی می‌شود.

رفیعی تاکید کرد: خدمت به زائرین حرکت عظیم راهیان نور در قالب اداره فرهنگی-اجراییِ زیارتگاه شهدای هویزه و خدمت به مردم بومی منطقه دشت‌آزادگان در قالب اردوهای جهادی، از جمله این فعالیت‌ها بوده است.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: مشخصه اصلی این زیارتگاه، دانشجویی بودن آن است. امسال هم ویژه برنامه هایی از قبیل برگزاری مراسمات مناسبتی، برپایی غرفه هایی از قبیل نهج البلاغه، جهاد اقتصادی، کودک و خانواده و...، ویژه برنامه به دنبال ستاره‌ها ویژه دختران و پسران ۷تا۱۲ سال، سینما سنگر، و... در زیارتگاه شهدای هویزه برگزار می شود.

وی هم‌چنین اضافه کرد: ویژه برنامه‌های فرهنگیِ بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(علیه السلام) در زیارتگاه شهدای هویزه با سخنرانی حجج اسلام و آیات عظام علم‌الهدی، حاجتی، کعبی، علینژاد، بی‌آزار تهرانی، ماندگاری، سرلک، آقامیری، موسوی والا و مهرنیان و با مداحی مداحان اهل بیت؛ بیوکافی، نریمان‌پناهی، رمضانی، خلف‌زاده، صوفی، صفری، نبگان و... و با روایتگری حاج عظیم ابراهیم‌پور برگزار خواهد شد.

مسئول خادمین زیارتگاه شهدای هویزه هم‌چنین تصریح کرد: تلاش خدام زیارتگاه هویزه بر خدمت و تکریم به زائرین گرامی شهدای گرانقدر و شناساندن هر چه بهتر راه ایشان معطوف است.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام
دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد
آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟
در دفاع از انقلاب
درپی شکایت صالحی امیری
الیاس نادران سکوت را شکست
روحانی در نشست خبری مشترک با نخست وزیر عراق:
آماده‌ایم در بازسازی عراق از همه توان و امکانات استفاده کنیم
با حکم رهبر معظم انقلاب؛
سید ابراهیم رئیسی، قاضی القضات شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین