جوکار: اتفاق بوسان برایم تمام شده و سال‌هاست مشکلی با امیر رضا خادم ندارم

عنوان

نایب‌قهرمان المپیک ۲۰۰۴ آتن گفت که سال‌هاست مشکلی با امیر رضا خادم ندارد و اتفاقات گذشته را فراموش کرده است.

- اخبار ورزشی -

مسعود مصطفی جوکار مربی تیم ملی امید در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد اردوی این تیم برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: روز 29 اسفند به اولان باتور اعزام خواهیم شد به همین دلیل امروز آخرین مرحله اردوی ما آغاز می شود. همه دنیا روی کشتی سرمایه گذاری کرده اند، کارمان سخت است اما ان شاءالله که بهترین نتیجه را بگیریم و هم تیم آزاد و هم فرنگی با قهرمانی به مردم عیدی بدهند.

وی با اشاره به اینکه اولین دوره مسابقات قهرمانی امیدهای آسیا در مغولستان برگزار می شود، عنوان کرد: خیلی ترکیب تیم ها را نمی شناسیم، البته فکر می کنم قرقیزها با همان ترکیبی که به جام تختی آمدند در این رقابت ها هم شرکت کنند. مهم این است که ما خوب کار کرده ایم و ان شاءالله که بهترین نتیجه را بگیریم.

مربی تیم ملی امید آزاد ادامه داد: علیرضا رضایی بیشترین زمان را برای این تیم می گذارد و واقعا زحمت می کشد. از روزی که مسئولیت نایب رئیسی فدراسیون را قبول کرده، حضورش در تمرینات حتی پررنگ تر از قبل شده و ان شاءالله که نتیجه مدیریت صحیح و زحمات او و کادرفنی و کشتی گیران را می گیریم.

دارنده مدال نقره المپیک آتن در مورد ماجرای سال 2002 که تا مدت ها این قهرمان از بابت از دست دادن مدال بازی های آسیایی امیر رضا خادم را مقصر می دانست، خاطرنشان کرد: خیلی زمان از آن اتفاق گذشته، هیچ مشکلی با امیر رضا خادم ندارم، او به اردوی تیم ملی هم آمدو  با هم خوش وبش کردیم. خیلی وقت است که با آن اتفاق کنار آمده ام و بخشیدم. واقعا چیز خاصی نیست، برای من رفاقت هاست که باقی می ماند، اصلا دیگر به ماجرای بوسان فکر نمی کنم.

حضور امیر خادم در آخرین مسابقه داخلی کشتی در سال 97

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین