اسماعیل‌پور: وضعیت دستم افتضاح است/ رسول خادم هنوز کارم را پیگیری می‌کند

عنوان

دارنده دو مدال نقره و برنز کشتی آزاد جهان گفت: رسول خادم به شدت پیگیر کارم بود که بتوانم در آلمان جراحی کنم و حتی اکنون نیز پیگیر شرایطم است.

- اخبار ورزشی -

مسعود اسماعیل پور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد آسیب دیدگی دستش که منجر به دوری از کشتی شده است، اظهار داشت: وضعیت دستم افتضاح است. قبل از انتخابی تیم ملی جراحی کردم و به همین دلیل هم به انتخابی نرسیدم. تیر ماه تمریناتم را شروع کردم اما دوباره در حین تمرین دستم شکست. می خواستم در آلمان دستم را جراحی کنم و به آلمان هم رفتم و پیش از آن قرار بود با 10 هزار یورو این عمل را انجام دهم، اما هزینه ها خیلی بالاتر رفت و گفتند باید 15 هزار یورو هزینه کنم.

وی با تاکید بر اینکه هزینه درمان با خودش هست، ادامه داد: وقتی هزینه جراحی سنگین تر شد، دیدم نمی توانم این کار را انجام دهم و به ایران برگشتم. حالا هم مانده ام چه کار کنم، استخوان دستم بیرون زده و حتما باید جراحی انجام شود.

اسماعیل پور که گفته می شود از مسئولان وقت گله دارد، با اشاره به اینکه رسول خادم همه گونه حمایت را از او داشته، تصریح کرد: از هیچ کسی گله ای ندارم. رسول خادم به شدت پیگیر کارم بود که بتوانم در آلمان جراحی کنم، چه آن زمان که رئیس فدراسیون بود و چه حالا که سمتی در فدراسیون ندارد کاملا پیگیر کارهایم هست، مسئله این است هر کسی در این موضوع کوتاهی کرده باشد، آن فرد آقا رسول نبوده است.

این کشتی گیر مازندرانی در پاسخ به این سوال که چرا از فدراسیون پزشکی ورزشی کمک نمی گیرد، گفت: آنها اگر می خواستند، کاری انجام می دادند. من این همه مصاحبه کردم و گفتم دستم وضعیت خیلی بدی دارد حالا ظاهرا ناراحت شده اند که چرا به ما نگفته ای! مگر می شود در این مدت متوجه آسیب دیدگی شدید من نشده باشند. از طریق دوستانم یکی دو پزشک دیگر پیدا کرده ام که ببینم می شود کاری انجام داد. به دنبال دکتر کیهانی هستم ولی هنوز موفق نشده ام با ایشان صحبت کنم و وقت بگیرم. امیدوارم هر چه زودتر بتوانم این جراحی را انجام دهم.

اسماعیل پور با اشاره به اینکه نه تنها برای کشتی گرفتن که برای فعالیت عادی هم با مشکل مواجه است، عنوان کرد: این وضعیت برای دست راستم به وجود آمده و نه تنها برای کشتی، بلکه برای کارهای روتین زندگی هم با مشکل مواجه هستم. دستم درد زیادی دارد.

هادی: کشتی گیر باید از پوست موز هم بترسد!

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین