چندلر: نباید با یک بازی انصاری‌فرد را طرد کنیم/ تیلور: اونیل او را نیمکت‌نشین می‌کند

عنوان

کارشناسان یک رسانه انگلیسی به بررسی شرایط کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی تیم ناتینگهام فارست در آستانه بازی هفته سی‌وهشتم چمپیونشیپ پرداختند.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت Footballleagueworld، ماریتن اونیل، سرمربی ناتینگهام فارست پیش از بازی با ایپسوویچ چندین انتخاب را در ترکیب تیمش پس از شکست اخیر خانگی برابر آستون ویلا خواهد داشت. کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی در این بازی از ابتدا به میدان رفته بود اما در دقیقه 62 جای خود را به داریل مورفی داد. آیا او باید دوباره برای بازی برابر ایپسوویچ در ترکیب اصلی ناتینگهام فارست قرار بگیرد؟

لویی چندلر در این رابطه گفت: اطمینان ندارم زیرا کریم انصاری فرد در بازی اخیر برابر آستون ویلا خوب نبود. با این وجود معتقدم نباید به خاطر یک بازی او را طرد کنیم. ناتینگهام فارست نیازمند پیروزی است و در صورتی که مارتیل اونیل بخواهد از انصاری فرد صرفنظر کند شگفت زده نمی شوم.

گری هاچینسون، دیگر کارشناس انگلیسی اظهار داشت: وقتی هواداران شما را به تحرک و شناور بودن دعوت می کنند باید نگاهی به خودتان بیندازید. من اگر هوادار ناتینگهام فارست باشم، دیگر نمی خواهم کریم انصاری فرد را در ترکیب اصلی ببینم!

جی تیلور نیز گفت: انصاری فرد هفته گذشته گلی برای ناتینگهام فارست به ثمر رساند اما فکر نمی کنم به اندازه کافی متقاعد کننده بود. من که شاهد تمرین های روزانه این تیم نیستم، بنابراین چرا باید تاثیر کریم انصاری فرد را ارزیابی کنم! احساس می کنم مارتیل اونیل او را در بازی برابر ایپسوویچ نیمکت نشین می کند.

نمره ضعیف انصاری فرد در شکست خانگی ناتینگهام فارست

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین