پایان محرومیت طولانی روسیه از سوی کمیته بین‌المللی پارالمپیک

عنوان

کمیته بین‌المللی پارالمپیک محرومیت روسیه را به حالت تعلیق درآورد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کمیته بین المللی پارالمپیک اعلام کرد که فعالیت های روسیه از حالت تعلیق درآمده است. طبق بیانیه رسمی IPC روسیه پس از 30 ماه محرومیت، حالا یکی از اعضای این نهاد بزرگ بین المللی در حوزه ورزش معلولان است.

البته روس ها باید تا سال 2022 الزامات مدنظر کمیته بین المللی پارالمپیک را به طور دقیق اجرا کنند، در غیر اینصورت این وضعیت تعلیق بازهم می تواند همچون گذشته شود.

آندرو پارسونز رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک در این باره گفت: از زمان تعلیق کمیته پارالمپیک روسیه از آگوست 2016، این کشور پیشرفت قابل توجهی در نحوه انجام فعالیت های مبارزه با دوپینگ داشته است. در واقع کمیته پارالمپیک روسیه از 70 معیاری که IPC تعیین کرده بود، 69 مورد را محقق کرد تا این اطمینان را ایجاد کند که عملکردش بهبود یافته است.

وی افزود: نظارت بر فعالیت های روسیه تا 31 دسامبر 2022 ادامه خواهد داشت، یعنی دوره ای که هم بازی های 2020 توکیو و 2022 پکن را پوشش می دهد.

استعمال دخانیات در اماکن ورزشی المپیک و پارالمپیک 2020 ممنوع شد

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین