تحلیل مفتضحانه بی‌بی‌سی فارسی از کشتار نمازگزاران در نیوزلند! +فیلم

عنوان

شبکه فارسی بی بی سی در اقدامی مغرضانه و با دعوت از کارشناسان، اقدام تروریستی دیروز در نیوزلند را به بازی کامپیوتری تقلیل داد!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه بی بی سی فارسی که روز گذشته حاضر نشد از عبارت «حمله تروریستی» برای کشتار  ۴۹ نمازگزار در مسجدی در نیوزلند استفاده کند، از دو کارشناس برای تحلیل این حادثه تروریستی دعوت کرد. اما کارشناسی این موضوع چنان مغرضانه و از پیش تعیین شده بود که تروریست مسیحی این حمله تروریستی به اندازه یک شخصیت بازی های رایانه ای تقلیل پیدا کرد. این در حالی است که پیش از این، بی بی سی فارسی یک چاقوکشی ساده در لندن را حمله تروریستی خوانده بود.

علیزاده تحلیگر مسائل سیاسی در انتقاد به پوشش خبری حادثه روز گذشته توسط بی بی سی فارسی، پستی انتقادی را در حساب کاربری خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و نوشت:

«وقتی تروریست مسلمان است رسانه های استعماری فیلسوفان تقلبی مثل مهدی خلجی را دعوت میکنند تا «رابطه هزار و چهارصدساله ساله اسلام وخشونت» را تحلیل کنند و ادعا کنند ترور و خشونت در ذات و جوهر اسلام است. اما وقتی تروریست مسیحی معتقد به برتری نژادی سفیدان است مساله میشود بازی کامپیوتری.

‏حتما دلیل نابود کردن صد و پنجاه میلیون نفر ادم غیر سفیدپوست طی پنج قرن استعمارگری غرب سفیدپوست و مسیحی و حتما دلیل سه قرن برده داری در آمریکای پروتستان و حتما قدرت عجیب کوکلس کلانها در جامعه آمریکا (حدود پنج درصد جامعه آمریکا در قرن بیستم) و حتما دلیل نازیسم آلمانی و فاشیسم ایتالیایی و حتما دلیل جنگهای صلیبی جورج بوش در عراق و افغانستان هم بازیهای کامپیوتری و انگیزه شخصی بوده؟ ‏بیشرمها!».

تروریست مسلمان نماد خشونت و تروریست مسیحی خالق بازی رایانه ای است!

در ادامه فیلم منتشر شده همراه با این پست در حساب کاربری علیزاده را می بینید:

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
تاملی در کاندیداهای انتخابات اتاق بازرگانی
اتاق بازرگانی یا اتاق واردات؟+ نمودار ‌
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین