با موافقت هیات پذیرش

پلاک ۵۳۱ بورس تهران به نام یک شرکت پلیمری‌ ثبت شد

عنوان

سهام شرکت پلی پروپیلن جم با سرمایه ۲۰۰ میلیارد تومانی در سال ۱۳۸۳ در منطقه ویژه انرژی پارس در عسلویه تأسیس شده و تولید کننده انواع گرید های پلی پروپیلن با ظرفیت اسمی ۳۰۰ هزار تن در سال است وارد بورس شد.

به گزارش خبرنگار بورس خبرگزاری فارس ، با توجه به موافقت هیات ‌پذیرش اوراق بهادار ،سهام شرکت پلی پروپیلن جم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

به این ترتیب با احراز موارد تعیین‌شده در مصوبه‌‌ هیات پذیرش از سوی شرکت پلی پروپیلن جم ،این ناشر به‌عنوان پانصد و سی‌ و یکمین شرکت پذیرفته‌شده در ﺑﺨﺶ "محصولات شیمیایی"،  ﮔﺮوه "تولید مواد شیمیایی پایه" و ﻃﺒﻘﻪ "تولید مواد شیمیایی پایه به‌جز کود" با کد صنعت «4411» و نماد "جم پیلن، JPPC" در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شده است.

شرکت پلی پروپیلن جم(JPPC) با سرمایه 200 میلیارد تومانی در سال 1383 در منطقه ویژه انرژی پارس در عسلویه تأسیس شده و تولید کننده انواع گریدهای پلی‌پروپیلن با ظرفیت اسمی 300 هزار تن در سال است.

این شرکت با برخورداری از 489 نفر پرسنل توانسته در عملکرد حسابرسی شده منتهی به پایان شهریور ماه 97 به ازای هر سهم 1458 ریال سود خالص برای سهامداران خود محقق سازد.

سرمایه 200 میلیارد تومانی این شرکت در حالی است که هم اکنون از سود انباشته‌ای بالغ بر 294 میلیارد و 695 میلیون و یکصد هزار تومان در پایان نیمه نخست امسال برخوردار است.

سهامداران عمده این شرکت شامل شرکت پتروشیمیران با 51 درصد و پتروشیمی جم با 49 درصد سهام می‌شوند که در مجموع می‌توان گفت بطور غیر مستقیم منافع حاصل از سودآوری آن به صندوق بازنشستگی کشوری بازمی گردد.

تأمین کنندگان خوراک شرکت پلی پروپیلن جم، شرکت‌های پتروشیمی جم و پتروشیمی شازند هستند و شرکت متعهد شده تعداد 200 میلیون سهم را برای عرضه اولیه سهام روانه بازار دوم بورس تهران نماید.

امیدنامه شرکت پلی پروپیلن جم را از اینجا دریافت کنید.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
تاملی در کاندیداهای انتخابات اتاق بازرگانی
اتاق بازرگانی یا اتاق واردات؟+ نمودار ‌
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین