آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو شد

عنوان

مجمع انتخاباتی فدراسیون جودو صبح امروز برگزار شد و آرش میراسماعیلی به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مجمع انتخاباتی فدراسیون جودو، کوراش و جوجیتسو صبح از ساعت 10 صبح امروز( شنبه) به ریاست محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی و با حضور محمدرضا عمادی سرپرست فدراسیون جودو، علی دانشمندفرد دبیر مجمع فدراسیون جودو، فضل الله باقرزاده  نایب رئیس کمیته ملی المپیک و سید شروین اسبقیان مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها در هتل اسپیناس برگزار شد.

امیرحسین سیاحی، مهدی درخشنده، آرش میراسماعیلی، توفیق کابلی، عبدالله جعفری، ابوالفضل حیدریان، مازیار ناظمی، منصور عبدی و داود میقانی 9 کاندیدایی بودند که از سوی مراجع ذیصلاح برای حضور در انتخابات تایید صلاحیت شده بودند.در روزهای گذشته مازیار ناظمی، ابوالفضل حیدریان، منصور عبدی و داود میقانی از حضور در انتخابات انصراف دادند. مهدی درخشنده به نفع آرش میراسماعیلی کناره گیری کرد.

در نهایت انتخابات با حضور 4 کاندیدا(امیرحسین سیاحی،  آرش میراسماعیلی، توفیق کابلی، عبدالله جعفری) برگزار شد و از 43 رای ماخوذه،  آرش میراسماعیلی با 32 رای به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد.سیاحی 8 رای کسب کرد، کابلی دو رای و جعفری صاحب یک رای شد.

سعید ملایی، الیاس علی اکبری ، سوده کمندانی و خسرو دلیر به عنوان نماینده ورزشکاران و مربیان در مجمع انتخاباتی فدراسیون جودو، کوراش و جوجیتسو حضور داشتند.

مخالفت داورزنی با قطع همکاری فدراسیون جودو با آندره


انتهای پیام/

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین