پایان طراحی ۴ خط جدید مترو در تهران

عنوان

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از طراحی ۴ خط جدید برای مترو خبر داد و گفت: با پایان خط شش و هفت مترو راه‌اندازی خطوط جدید در دستور کار قرار می‌گیرد.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محسن پورسیدآقایی در مراسم افتتاح ایستگاه هلالاحمر و بهره برداری از بخش شمالی خط 7 متروی تهران (7.5 کیلومتر و 3 ایستگاه خط 7 ایستگاه هلال احمر تربیت مدرس و میدان صنعت) اظهار کرد: شورای شهر پشتیبان شهرداری بوده و در این مسیر شهرداری تهران توانسته است اقداماتی را در حوزه کاهش آلودگی هوای تهران انجام بدهد و در این مسیر شهرداران وقت از جمله آقایان نجفی و افشانی نیز اقداماتی را انجام داده بودند.

وی ادامه داد: چنانچه نگاهی به سال 97 بیندازیم می توانیم به اقدامات موثر در حوزه کاهش آلودگی هوا برسیم. این در حالی است که در ابتدای سال جاری طرح ترافیک و طرحی که حدود 38 سال مداوم انجام می شد با ریسک شهرداری با تغییراتی اجرا شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهر تهران با اشاره به اجرای طرح ترافیک جدید بیان کرد: با اجرای این طرح 22 درصد کاهش ترافیک و ورود خودروها به محدوده طرح را شاهد بودیم.ضمن اینکه در ادامه نیز با اجرای طرح کاهش آلودگی هوا  و سختگیری در موضوع معاینه فنی و برخورد با خودروهای دودزا اقدامات موثری انجام شد.با نزول رحمت الهی و همچنین اقدامات انجام شده در بحث کاهش آلودگی هوا، تهران شرایط خوبی را به لحاظ آب و هوایی پیدا کرده است و امیدواریم این مسیر را در سالهای آتی ادامه دهیم.

پورسیدی با اشاره به آماده سازی و بهر ه برداری از دو خط شش و هفت متروی تهران گفت: این دو خط، خطوط اساسی محسوب می شوند و قطعا با تکمیل آنها می توانیم میزان سفرها را افزایش دهیم و در اتمام کامل این دو خط باید خطوط جدید در تهران راه اندازی شود.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون تدوین و طراحی 4 خط جدید مترو به پایان رسیده است گفت: امیدواریم بزودی اجرای این چهار خط را شروع کنیم.

تاکید مدیرعامل متروی تهران بر ایمن سازی خط 7 مترو

افتتاح 7.5 کیلومتر از خط 7 متروی تهران

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
 لاهوتی عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس در گفتگو با نسیم آنلاین
ایجاد شغل برای حقوق‌خوانده‌ها با برداشتن انحصار
حاشیه‌‌سازی برخی رسانه‌ها برای دیوارنگاره اخیر میدان ولیعصر(عج) تهران
وقتی «مادر» بودن را توهین تلقی می‌‌کنند
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در گفتگو با نسیم آنلاین
وکالت نباید انحصاری باشد
در نامه‌ انجمن اسلامی دانشجویان مستقل به معاونت زنان ریاست جمهوری و نمایندگان فراکسیون زنان مجلس مطرح شد:
استدلال‌های مطرح شده برای طرح افزایش سن ازدواج غیرکارشناسی است/ این طرح دایره‌ی ازدواج‌های جوانان را تنگ‌تر میکند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین