دریادار حسین خانزادی:

۸ سال دفاع مقدس برگ زرینی در دفتر ۴۰ سال اقتدار ایران است

عنوان

فرمانده نیروی دریایی ارتش در نمایشگاه راهیان نور این نیرو در خرمشهر گفت: ۸ سال دفاع مقدس برگ زرینی در دفتر ۴۰ سال اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حسین خانزادی در بازدید از نمایشگاه دریایی راهیان نور عنوان کرد: علت برپایی نمایشگاه‌های راهیان نور یاداوری ارزشهای ۸ سال دفاع مقدس است و اینکه امنیت و سرافرازی امروز ما مرهون فداکاری و از خود گذشتگی مردان و زنانیست که در گذشته با پایداری در مقابل دشمنان افتخاری بزرگ رقم زدند.

دریادار خانزادی با اشاره به افتخارات نیروی دریایی راهبردی ارتش در جنگ تحمیلی از دفاع ۳۴ روزه تکاوران این نیرو در خرمشهر نام برد و گفت:تکاوران نداجا با جانفشانی در مقابل دشمن بعثی مانع از پیشروی و رسیدن انها به اهدافشان شدند.

وی افزود: علاوه بر ۳۴ روز مقاومت در خرمشهر نیروی دریایی راهبردی ارتش در دریا هم حماسه افرین شد و با انجام عملیات‌هایی نظیر عملیات شهید صفری و عملیات اشکان و عملیات مروارید پس از گذشت ۶۷ روز از جنگ تحمیلی باعث شد تا دشمن بعثی دیگر نتواند تا پایان ۸ سال دفاع مقدس در صحنه‌های دریا حضور پیدا کند

فرمانده نداجا اضافه کرد: امروز به برکت خون شهدا و جانبازان این مرزو بوم و به همت و توانایی فرزندان این مملکت ناوشکن‌هایی که زمان ساخت انها ۱۲ سال تخمین داشت حالا در کمتر از ۲ سال ساخته می‌شود و این گونه موارد دلیل رشد تصاعدی نیروی دریایی راهبردی ارتش در دهه ۵ انقلاب اسلامی می‌شود.

دریادار خانزادی با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در خصوص گام دوم گفت: حرکتهای بعدی این انقلاب بدست جوانان این مملکت است، آنهایی که در اغوش این انقلاب چشمانشان را باز کردند و رشد ونمو پیدا کردند.امروز ما در عرصه‌های رزم در دریا از انها استقبال می‌کنیم و دستشان را به گرمی می‌فشاریم.

وی در پایان افزود:در تاریخ بسیاری از کشورها روزهایی وجود دارد که باعث افتخار و مباهات انها می‌شود. انقلاب اسلامی از آغاز تا کنون لحظه به لحظه پر از حماسه افرینی بوده و این ۸ سال دفاع مقدس برگ زرینی در دفتر ۴۰ سال اقتدار اسلامی است.

منبع: مهر

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:

توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند

اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش

وزارت کشور رژیم آل سعود اعلام کرد ۳۷ شهروند این کشور را به اتهام فعالیت‌های تروریستی اعدام کرده است. این اعدام‌ها در واکنش به عملیات تروریستی داعش در مرکز تحقیقات «الزلفی» و کشته شدن چهار شهروند آل سعود صورت گرفته است.

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

 بالاخره یک سال پس از خروج آمریکا از برجام، دی‌روز با اعلام عدم تمدید معافیت‌های تحریم نفتی ایران، آخرین نفس دشمنیِ دشمنان در عرصه اقتصادی رقم خورد.

آیا ایران بدون نفت شدنی است؟

متوقف شدن کامل صادرات و فروش نفت ایران امکان پذیر نیست و این مسئله حداقل یک برنامه بلند مدت میخواهد که البته امروز خوشبختانه به دلیل فقدان اجماع جهانی بر ضد ایران، در شرایط کنونی امکانپذیر نیست. اکنون 35 درصد اقتصاد ایران طبق لایحه بودجه 98 نفتی است،‌ این عدد باید امروز بسیار کمتر بود اما به برکت خوش بینی به برجام، امروز 35 درصد اقتصاد ما به نفت و درآمدهای نفتی وابسته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
درخواست مجوز روحانی برای جبران خسارات سیل
اجازه رهبر انقلاب برای برداشت از صندوق توسعه ملی
دلار آمریکا حکم ارز قاچاق پیدا می‌کند
حذف دلار از معاملات خارجی +متن طرح نمایندگان مجلس
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین