در مانور مشترک نشاط بهاری ناجا انجام شد

تقدیر استاندار تهران از نيروی انتظامی

عنوان

استاندار تهران گفت: اگر امروز در پایتخت شاهد کاهش حضور معتادین متجاهر در جامعه هستیم این امر ناشی از ورود علمی تخصصی و مسئولانه ناجا به این حوزه بوده است.

 به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فاس، مانور مشترک یگان‌های مختلف نیروی انتظامی با هدف محک آمادگی برای استقبال از ایام نوروز با نام «نشاط بهاری نظم و قانون مداری »صبح امروز با حضور سردار اشتری فرمانده کل نیروی انتظامی ،محسنی بندپی استاندار تهران و رئیس شورای تامین استان، سردار رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، سردار مهماندار فرمانده راهور تهران بزرگ، فرهادی فرماندار شهرستان تهران و سایر مسئولین استانی و فرماندهان ناجا در محل میدان آزادی  برگزار شد.

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام نوروز و همچنین میلاد با سعادت امام علی علیه السلام با اشاره به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های ناجا در برقراری نظم و امنیت، اظهار داشت:نیروی انتظامی با شجاعت از خودگذشتگی فداکاری و مردم داری صلابت و مسئولیت پذیری خود را در انجام وظایف به نمایش می گذارد.

استاندار تهران تصریح کرد:یکی از مهمترین وظایف دولت‌ها برقراری نظم، آرامش،امنیت و رفاه در جوامع بوده و در سایه تحقق این مهم است که می‌توانیم شاهد رشد و بلوغ در حوزه فعالیت‌های اقتصادی سیاسی فرهنگی و اجتماعی باشیم.

محسنی بندپی خاطرنشان کرد:دو ویژگی که وظیفه نیروی انتظامی را از سایر نهادها متمایز می کند بحث خدمت در ابعاد مکانی و زمانی است ؛خدمتگزاری نیروهای خدوم انتظامی حد و مرز مکانی نشناخته و این نیروها در دور افتاده ترین نقاط کشور نیز برخورد با محل این آرامش امنیت و آسایش مردم را بر خود مسلم می‌دانند.

رئیس شورای تامین استان تهران تصریح کرد: در بحث عوامل زمانی نیز نیروی انتظامی هیچ محدودیت زمانی را برای انجام وظایف محول قائل نیست و به عنوان نمونه اگر در چهارشنبه آخرسال کمترین تلفات و آسیب‌ها را در کشور شاهد بودیم این مهم در سایه حضور پررنگ مقتدرانه و آگاهانه نیروی انتظامی و سایر عوامل در سطح جامعه بود.

وی یادآور شد: آنچه در نیروی انتظامی توانسته نقش این نهاد مقدس را در مقابله با آسیب‌های اجتماعی پررنگ کند اهتمام آن به عوامل پیشگیرانه در جای‌ جای کشور است. ورود ناجا به بحث حمایت‌های اجتماعی و روانی جامعه از جمله این اقدامات و فعالیت‌ها بوده است.

استاندار تهران عنوان داشت: تقویت پیشگیری و آگاهی بخشی در جامعه از نکات ارزشمند و کلیدی در حوزه مقابله با آسیب‌های اجتماعی بوده و به عنوان نمونه با این دست اقدامات است که می‌توانیم شاهد روند نزولی در تلفات جاده ای و آسیب‌های این چنینی باشیم.

محسنی بندپی تاکید داشت: لازم می‌دانم که به عنوان رئیس شورای تامین استان تهران از برنامه‌ها و اقدامات علمی و تخصصی سردار رحیمی در مجموعه نیروی انتظامی تهران تشکر ارزنده و شایسته داشته باشم؛ چرا که به عنوان مثال اگر امروز در پایتخت شاهد کاهش حضور معتادین متجاهر در جامعه هستیم این امر ناشی از ورود علمی تخصصی و مسئولانه ناجا به این حوزه بوده است.

وی  تصریح کرد: لازم است تا از همکاری همراهی و همیاری مردم فهیم و آگاه استان تهران در برقراری نظم و امنیت پایدار تشکر و سپاس داشته باشیم.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:

توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند

اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش

وزارت کشور رژیم آل سعود اعلام کرد ۳۷ شهروند این کشور را به اتهام فعالیت‌های تروریستی اعدام کرده است. این اعدام‌ها در واکنش به عملیات تروریستی داعش در مرکز تحقیقات «الزلفی» و کشته شدن چهار شهروند آل سعود صورت گرفته است.

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

 بالاخره یک سال پس از خروج آمریکا از برجام، دی‌روز با اعلام عدم تمدید معافیت‌های تحریم نفتی ایران، آخرین نفس دشمنیِ دشمنان در عرصه اقتصادی رقم خورد.

آیا ایران بدون نفت شدنی است؟

متوقف شدن کامل صادرات و فروش نفت ایران امکان پذیر نیست و این مسئله حداقل یک برنامه بلند مدت میخواهد که البته امروز خوشبختانه به دلیل فقدان اجماع جهانی بر ضد ایران، در شرایط کنونی امکانپذیر نیست. اکنون 35 درصد اقتصاد ایران طبق لایحه بودجه 98 نفتی است،‌ این عدد باید امروز بسیار کمتر بود اما به برکت خوش بینی به برجام، امروز 35 درصد اقتصاد ما به نفت و درآمدهای نفتی وابسته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
 لاهوتی عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس در گفتگو با نسیم آنلاین
ایجاد شغل برای حقوق‌خوانده‌ها با برداشتن انحصار
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین