فوتبال جهان| یوفا رونالدو را محروم نکرد/ تکرار مجازات سیمئونه برای «کریس»

عنوان

فوتبال جهان - اتحادیه فوتبال اروپا برای مجازات ستاره پرتغالی یوونتوس به جریمه نقدی بسنده کرد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با وجود برخی گمانه زنی ها درباره احتمال محرومیت حداقل یک جلسه ای کریستیانو رونالدو از همراهی یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا به خاطر ژستی که در پایان بازی اخیر تیمش مقابل اتلتیکومادرید در تورین گرفت، کمیته انضباطی یوفا، مهاجم یوونتوس را صرفاً به پرداخت 20 هزار یورو به عنوان جریمه نقدی محکوم کرد.

رونالدو در پایان دیدار برگشت دو تیم در ایتالیا که هر سه گل آن را به ثمر رساند، رو به هواداران اتلتیکومادرید ژستی که سرمربی تیم شان در بازی رفت پس از گلزنی روخی بلانکو گرفت را تقلید کرد، همان ژستی که دیه گو سیمئونه نیز به خاطر انجام دادنش 20 هزار یورو جریمه نقدی شده بود.

به این ترتیب رونالدو مجاز خواهد بود که بانوی پیر را در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قرمانان اروپا که در خانه آژاکس برگزار خواهد شد، همراهی کند.

فوتبال جهان| یوونتوس برای محافظت از رونالدو، برنامه اردوی تابستانی اش را تغییر داد

بازی رفت دو تیم دهم آوریل (21 فروردین) برگزار می شود.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:

توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند

۷ نکته درباره قطعنانه ۲۴۶۲ شورای امنیت و FATF

قطعنامه ۲۲۶۴ شورای امنیت تحقیقا هیچ ارتباطی به ایران ندارد و اگر کسانی سعی کنند آن را دستاویزی برای اعمال فشار به مجمع تشخیص برای تصویب دو کنوانسیون پالرمو و CFT نمایند، به اتهام اقدام علیه منافع و امنیت کشور باید مورد تحقیقات قضایی قرار گیرند.

اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش

وزارت کشور رژیم آل سعود اعلام کرد ۳۷ شهروند این کشور را به اتهام فعالیت‌های تروریستی اعدام کرده است. این اعدام‌ها در واکنش به عملیات تروریستی داعش در مرکز تحقیقات «الزلفی» و کشته شدن چهار شهروند آل سعود صورت گرفته است.

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

 بالاخره یک سال پس از خروج آمریکا از برجام، دی‌روز با اعلام عدم تمدید معافیت‌های تحریم نفتی ایران، آخرین نفس دشمنیِ دشمنان در عرصه اقتصادی رقم خورد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد