اکبر فلاح: کاندیداهای ریاست فدراسیون کشتی باندبازی و رفیق‌بازی نکنند/ نظرم روی یک نفر بیشتر از دیگران است

عنوان

اکبر فلاح، قهرمان پیشین کشتی آزاد جهان اعتقاد دارد، کاندیداهای ریاست فدراسیون کشتی نباید به دنبال باندبازی و رفیق‌بازی باشند.

- اخبار ورزشی -

اکبر فلاح در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد نایب قهرمانی تیم کشتی آزاد امید ایران در مسابقلات جام جهانی اظهار داشت: پشتوانه های کشتی ما به روسیه رفتند و این فرصت مناسبی برای آنها بود. اعزام تیم امید واقعاً کار قشنگی بود و آنها هم انتظاری که وجود داشت را برآورده کرده و تا فینال خیلی خوب پیش رفتند. در فینال هم فارغ از نتیجه، دومی برای این تیم خوب بود، چون میزبان مسابقات تیمی بود که سال هاست بر کشتی دنیا حکمرانی می کند. آنها به کم تیمی نباختند.

وی ادامه داد: سطح جام جهانی همین است و تیم ها با ترکیب اصلی شان نمی آیند. هیچ وقت نباید تیم اصلی را به این رقابت ها ببریم، حتی گرجستانی ها و ترکیه هم نفراتی را به جام جهانی می فرستند که خودشان را نشان دهند و محک بخورند. در سال های قبل هدف این شده بود که در جام جهانی اول شویم، اما در رقابت های جهانی نهم و ششم می شدیم. ما راه را اشتباه می رفتیم و به نظر من الان کار درستی انجام شد.

سرمربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد جوانان در مورد نفراتی که تا امروز برای شرکت در انتخابات فدراسیون کشتی ثبت نام کرده اند، تصریح کرد: به نظر من ورود آنها به گود انتخابات کار خوبی بود. حالا باید بیایند و از برنامه های شان بگویند و مجمع نیز به برنامه رأی بدهد. به نظر من هر کسی که می آید باید قانونی بنویسد که چطور می خواهد دبیر، نایب رئیس و مربی تیم ملی را انتخاب کند و انتخابش چه مبنایی دارد تا انتخاب این افراد براساس رفیق بازی و باندبازی نباشد که کشتی ضرر کند. باید از مربیان سازنده در کار استفاده کرد. اینکه بخواهیم یک نفر را گوشه رینگ ببریم و بزنیم، همه را از کشتی زده می کند، در عین حال هم رفیق بازی خوب نیست.

فلاح ادامه داد: همت مسلمی که حسن یزدانی را پرورش داده است، جایش کجاست؟ حسن یزدانی باید از او دفاع کند تا مربیان سازنده بی انگیزه نشوند. کشتی واقعاً به خون تازه احتیاج دارد، من معتقدم آقایانی که امروز می خواهند مسئولیت را به عهده بگیرند، نباید سراغ آدم های قابل پیش بینی بروند و باند خودشان را سر کار بیاورند. آدم های تکراری به درد کشتی نمی خورند. باید کارها روی اصول پیش برود.

این مربی سازنده با تأکید بر اینکه از شخص خاصی در انتخابات حمایت نخواهد کرد، گفت: نظر شخصی من به هرحال روی یک نفر بیشتر از دیگر کاندیداهاست، اما هیچ وقت در تیم و باند کسی نبوده ام که با کسی بروم و یا بیایم. من کسی را که در جهت کشتی حرکت کند، همیشه حمایت می کنم. کسی که برای خدمت به کشتی آمده باشد و نه بالا کشیدن خودش.

فلاح: از همه گوش شکسته های انتخابات کشتی حمایت می کنم

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

نقش فرانسه در کشتار غیرنظامیان یمن

افشای اسناد محرمانه دفاعی فرانسه در مورد استفاده از تسلیحات فرانسوی در جنگ یمن نشان می دهد که عربستان سعودی و امارات متحده عربی بطور مستقیم از این تسلیحات در جنگ یمن و علیه غیرنظامیان استفاده کرده‌اند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین