فوتبال جهان| آرتم جیوبا: بلژیک ادن اِزار را دارد اما روسیه نه!

عنوان

فوتبال جهان - آرتم جیوبا، مهاجم تیم ملی فوتبال روسیه به تشریح دلیل شکست این تیم در نخستین بازی انتخابی جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۰ برابر بلژیک پرداخت.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از خبرگزاری ریانووستی روسیه، آرتم جیوبا درباره شکست 3 بر یک بامداد امروز (جمعه) تیم ملی فوتبال روسیه برابر بلژیک گفت: بلژیک ادن اِزار را دارد، اما روسیه نه! چنین بازیکنانی می توانند برای تیم های خود نتیجه موردنظر را به دست آورند. زمانی که مساوی بودیم فکر می کردیم بتوانیم مبارزه مان را ادامه دهیم، اما بازیکنی همانند ادن اِزار بازکننده گره بازی هستند.

مهاجم تیم ملی فوتبال روسیه ادامه داد: این شکست بازیکنان روسیه را برای پیروزی در بازی بعدی برابر قزاقستان متحد و منسجم می کند.

در این مسابقه یوری تیلمانس (15) و ادن ازار (44 - پنالتی و 88) برای بلژیک و دنیس چریشف (16) برای روسیه موفق به گلزنی شدند.

هلند گام اول در انتخابی یورو 2020 را محکم برداشت

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:

توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند

۷ نکته درباره قطعنانه ۲۴۶۲ شورای امنیت و FATF

قطعنامه ۲۲۶۴ شورای امنیت تحقیقا هیچ ارتباطی به ایران ندارد و اگر کسانی سعی کنند آن را دستاویزی برای اعمال فشار به مجمع تشخیص برای تصویب دو کنوانسیون پالرمو و CFT نمایند، به اتهام اقدام علیه منافع و امنیت کشور باید مورد تحقیقات قضایی قرار گیرند.

اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش

وزارت کشور رژیم آل سعود اعلام کرد ۳۷ شهروند این کشور را به اتهام فعالیت‌های تروریستی اعدام کرده است. این اعدام‌ها در واکنش به عملیات تروریستی داعش در مرکز تحقیقات «الزلفی» و کشته شدن چهار شهروند آل سعود صورت گرفته است.

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

 بالاخره یک سال پس از خروج آمریکا از برجام، دی‌روز با اعلام عدم تمدید معافیت‌های تحریم نفتی ایران، آخرین نفس دشمنیِ دشمنان در عرصه اقتصادی رقم خورد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد