افزایش وقوع سرقت در ایام نوروز/ کاهش ۱۵ درصدی کشته‌شدگان تصادفات جاده‌ای

عنوان

فرمانده ناجا با اشاره به کاهش ۱۵ درصدی جان‌باختگان تصادفات جاده‌ای در ایام نوروز نسبت به مدت مشابه سال قبل، از افزایش وقوع سرقتها در این ایام خبر داد.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سردار حسین اشتری در حاشیه بازدید از قرارگاه نوروزی پلیس اصفهان با بیان اینکه امسال رانندگان، توصیه های پلیس را بیشتر رعایت کرده اند، گفت: در 6 روز اخیر جان باختگان تصادفات جاده ای 15 درصد و وقوع تصادفات جاده ای نیز سه درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته است.

فرمانده ناجا ادامه داد: در بررسی های مشخص شده، 55 درصد تصادفات جاده ای به علت خستگی و خواب آلودگی راننده روی می دهد که به رانندگان توصیه می شود بعد از هر دو ساعت رانندگی، 15 دقیقه استراحت کنند.

وی با اشاره به راه اندازی 45 ایستگاه امنیت و سلامت در جاده های استان اصفهان، تصریح کرد: این ایستگاه ها در تمام جاده های کشور راه اندازی شده اند و هدف از آن، استراحت رانندگان، سرنشینان و رفع خستگی آنها است.

به گفته اشتری پرسنل نیروی انتظامی امنیت را در مرزها، جاده ها و داخل شهرها تأمین می کنند و تاکنون هیچ مشکل امنیتی گزارش نشده است.

فرمانده ناجا یادآور شد: متأسفانه وقوع سرقتها در این ایام افزایش یافته که مردم باید فرصت ارتکاب جرم سرقت را از سارقان سلب کنند و پلیس نیز در این رابطه با جدیت فعالیت می کند و امیدواریم شاهد کاهش سرقتها نیز باشیم.

اشتری با اشاره به افزایش مسافرتها در ایام نوروز نسبت به مدت مشابه سال قبل، از رانندگان خواست، توصیه های پلیس را رعایت کرده و مسیر سفر را نیز جزء سفر بدانند.

جزئیات 5 تصادف نوروزی با 9 کشته و 7 مجروح

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:

توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند

۷ نکته درباره قطعنانه ۲۴۶۲ شورای امنیت و FATF

قطعنامه ۲۲۶۴ شورای امنیت تحقیقا هیچ ارتباطی به ایران ندارد و اگر کسانی سعی کنند آن را دستاویزی برای اعمال فشار به مجمع تشخیص برای تصویب دو کنوانسیون پالرمو و CFT نمایند، به اتهام اقدام علیه منافع و امنیت کشور باید مورد تحقیقات قضایی قرار گیرند.

اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش

وزارت کشور رژیم آل سعود اعلام کرد ۳۷ شهروند این کشور را به اتهام فعالیت‌های تروریستی اعدام کرده است. این اعدام‌ها در واکنش به عملیات تروریستی داعش در مرکز تحقیقات «الزلفی» و کشته شدن چهار شهروند آل سعود صورت گرفته است.

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

 بالاخره یک سال پس از خروج آمریکا از برجام، دی‌روز با اعلام عدم تمدید معافیت‌های تحریم نفتی ایران، آخرین نفس دشمنیِ دشمنان در عرصه اقتصادی رقم خورد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
 لاهوتی عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس در گفتگو با نسیم آنلاین
ایجاد شغل برای حقوق‌خوانده‌ها با برداشتن انحصار