رئیس پلیس پایتخت:

ناجا، ستون اصلی امنیت داخلی کشور است/ امنیت نباشد، هزینه های سنگینی به جامعه تحمیل می‌شود

عنوان

رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر این که نیروی انتظامی ستون اصلی ایجاد امنیت در بخش های داخلی کشور است، گفت: اگر در بخش های مختلف جامعه امنیت وجود نداشته باشد، هزینه های سنگینی به جامعه تحمیل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، سردار حسین رحیمی، روز گذشته با حضور در هفتمین جلسه قرارگاه نوروزی امام علی(ع)، با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، گفت: سال 98، سال فرصت ها است مشروط به این که هر کدام به حد توان خود پای اهداف این نظام بایستیم و تلاش کنیم.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به این که دشمن هر چه در توان دارد برای ضربه زدن به نظام مقدس ایران اسلامی به کار می گیرد، گفت: تا زمانی که هر یک از ما با تمام توان و حداکثر ظرفیت های وجودی خود تلاش کنیم و مسئولیت پذیر باشیم، دشمن کاری از پیش نمی برد.

وی با اشاره به تلاش پلیس پایتخت در بخش های مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مبارزه با سرقت و برخورد با مخلان نظم عمومی، عنوان داشت: پلیس پایتخت در بخش انتظام بخشی ترافیکی و انضباط شهری، برنامه های جدیدی دارد و باید در راه جلب رضایت شهروندان و تثبیت امنیت و آرامش موجود با تمام توان فعالیت کند.

سردار رحیمی، مخاطب فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را، تک تک خدمتگزاران مردم برشمرد و گفت: ما همه سربازان امام زمان(عج) هستیم و غیر از مسیر ولایت، مسیر دیگری نداریم و هیچ نگاهی به سیاست بازی های سایر کشورها به ویژه کشورهای اروپایی نخواهیم داشت.

رئیس پلیس پایتخت، تصریح کرد: بدانید که دشمنان به ناجوانمردی رفتار می کنند و شایسته نیست که اجازه دهیم فرصتی برای ضربه به عزت و آبروی نظام و اهداف آن پیدا کنند.

وی با اشاره به این که مسئولیت اصلی ایجاد و تثبیت امنیت در داخل کشور از روستاهای کوچک گرفته تا شهرهای بزرگ بر عهده نیروی انتظامی است، گفت: بدون شک امروز نیروی انتظامی رکن رکین ایجاد امنیت و مسئول تثبیت آن در جامعه است.

سردار رحیمی، در بخشی از سخنان خود با اشاره به اهمیت وجود امنیت در جامعه، گفت: اگر امنیت و انضباط داخلی ایجاد نشود بدون شک هزینه های سنگینی به جامعه تحمیل خواهد شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ، در پایان با تاکید براین که وجود امنیت در پایتخت، به توسعه امنیت در بخش های دیگر کشور نیز می انجامد، خاطرنشان کرد: این موضوع نشان از حساسیت دو چندان وجود امنیت در پایتخت است و در این راستا هر کسی به اندازه امکانات و فرصت هایی که در ا ختیار دارد باید تلاش کرده و در برابر خداوند و مردم پاسخگو باشد.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:

توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند

اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش

وزارت کشور رژیم آل سعود اعلام کرد ۳۷ شهروند این کشور را به اتهام فعالیت‌های تروریستی اعدام کرده است. این اعدام‌ها در واکنش به عملیات تروریستی داعش در مرکز تحقیقات «الزلفی» و کشته شدن چهار شهروند آل سعود صورت گرفته است.

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

 بالاخره یک سال پس از خروج آمریکا از برجام، دی‌روز با اعلام عدم تمدید معافیت‌های تحریم نفتی ایران، آخرین نفس دشمنیِ دشمنان در عرصه اقتصادی رقم خورد.

آیا ایران بدون نفت شدنی است؟

متوقف شدن کامل صادرات و فروش نفت ایران امکان پذیر نیست و این مسئله حداقل یک برنامه بلند مدت میخواهد که البته امروز خوشبختانه به دلیل فقدان اجماع جهانی بر ضد ایران، در شرایط کنونی امکانپذیر نیست. اکنون 35 درصد اقتصاد ایران طبق لایحه بودجه 98 نفتی است،‌ این عدد باید امروز بسیار کمتر بود اما به برکت خوش بینی به برجام، امروز 35 درصد اقتصاد ما به نفت و درآمدهای نفتی وابسته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
 لاهوتی عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس در گفتگو با نسیم آنلاین
ایجاد شغل برای حقوق‌خوانده‌ها با برداشتن انحصار
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین