صلاح: ایران، تونس و پورتوریکو شانسی برابر برای صعود به مرحله دوم جام جهانی دارند

عنوان

ملی‌پوش بسکتبال تونس گفت: با توجه به بازی‌های انتخابی جام جهانی،‌ شانس ما، ایران و پورتوریکو برای صعود به مرحله دوم جام جهانی، برابر است.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی بسکتبال ایران در جام جهانی 2019 با اسپانیا، پورتوریکو و تونس همگروه است.

ماریو پالما، سرمربی پرتغالی و 68 ساله تیم ملی تونس معتقد است که اسپانیا قوی ترین تیم گروه است ولی تونس نیز فقط برای حضور به جام جهانی نمی رود.

صلاح مجری، ستاره 32 ساله تیم ملی تونس که برای دالاس موریکس در NBA بازی می کند، می گوید: روبرو شدن با قهرمان جام جهانی 2006 برای ما چالش بزرگی است ولی در این گروه هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد. اسپانیا، یک ابرقدرت در جهان بسکتبال به حساب می آید و همه می دانند که که این تیم چطور بازی می کند.

تیم ملی تونس به عنوان قهرمان آفریقا از نظر سایت فدراسیون جهانی بسکتبال، یک تیم قابل احترام در جهان بسکتبال به شمار می آید. آنها در جام جهانی 2010 ترکیه هر 5 بازی خود را باختند ولی به دنبال نتایج بهتر در جام جهانی 2019 چین هستند.

صلاح در ادامه صحبت های خود گفت: من از حضور و بازی در جام جهانی هیجان زده هستم. ما تلاش خود را خواهیم کرد تا از جام جهانی لذت ببریم. ما به دنبال کسب نتایج خوب هستیم تا مردم تونس را خوشحال کنیم. حضور در جام جهانی برای من و هم تیمی هایم بسیار ارزمند است.

بازیکن پیشین تیم رئال مادرید ادامه داد: رقابت در گروه ما بسیار سخت است چون اسپانیا، پورتوریکو و ایران، تیم های خوبی هستند ولی ما می توانیم با آنها رقابت کنیم. باید ببینیم رقیبان ما چه کیفتی در جام جهانی حاضر خواهند شد.

جام جهانی بسکتبال 2019|ایران با اسپانیا، پورتوریکو و تونس همگروه شد

صلاح تصریح کرد: اسپانیا جزو 3 تیم برتر جهان است و با توجه به بازی های انتخابی جام جهانی، شانس ما و ایران و پورتوریکو برای صعود به مرحله دوم جام جهانی، برابر است.

منبع: تسنیم

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:

توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند

۷ نکته درباره قطعنانه ۲۴۶۲ شورای امنیت و FATF

قطعنامه ۲۲۶۴ شورای امنیت تحقیقا هیچ ارتباطی به ایران ندارد و اگر کسانی سعی کنند آن را دستاویزی برای اعمال فشار به مجمع تشخیص برای تصویب دو کنوانسیون پالرمو و CFT نمایند، به اتهام اقدام علیه منافع و امنیت کشور باید مورد تحقیقات قضایی قرار گیرند.

اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش

وزارت کشور رژیم آل سعود اعلام کرد ۳۷ شهروند این کشور را به اتهام فعالیت‌های تروریستی اعدام کرده است. این اعدام‌ها در واکنش به عملیات تروریستی داعش در مرکز تحقیقات «الزلفی» و کشته شدن چهار شهروند آل سعود صورت گرفته است.

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

 بالاخره یک سال پس از خروج آمریکا از برجام، دی‌روز با اعلام عدم تمدید معافیت‌های تحریم نفتی ایران، آخرین نفس دشمنیِ دشمنان در عرصه اقتصادی رقم خورد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد