وکیل شخصی ترامپ درخواست دسترسی به گزارش نهایی مولر را تکذیب کرد

عنوان

«رودی جولیانی» درخواست تیم حقوقی او برای دسترسی به گزارش نهایی بازرس ویژه پرونده مداخله روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ این کشور را تکذیب کرد.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری هیل، رودی جولیانی، وکیل شخصی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با این پایگاه خبری درخواست تیم حقوقی ترامپ برای مشاهده گزارش نهایی بازرس ویژه پرونده مداخله روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ را تکذیب کرد.

وکیل شخصی رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد: ما هیچ درخواستی (در این خصوص) مطرح نکردیم. خبرگزاری آسوشیتدپرس پیشتر از احتمال درخواست وکلای رئیس جمهور آمریکا برای اطلاع قبلی از یافته های تیم تحقیقاتی رابرت مولر، بازرس ویژه پرونده مداخله روسیه در انتخابات سال ۲۰۱۶، پیش از انتشار آن خبر داده بود.

 وکیل ترامپ با اشاره به ارائه گزارش نهایی مولر به دادستانی آمریکا تاکید کرد آنها کار درستی را انجام دادند بنابراین هیچ دلیلی برای چیز دیگری وجود ندارد.

بازرس ویژه وزارت دادگستری آمریکا پس از دو سال تحقیق درباره دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ و تبانی مسکو با کمپین انتخاباتی ترامپ، گزارش نهایی خود را به ویلیام بار، دادستان کل آمریکا تقدیم کرد .دادستان کل آمریکا اعلام کرد که ممکن است بتواند خلاصه ای از یافته های تیم تحقیقاتی مولر را به اعضای ارشد کمیته های قضایی سنا و مجلس نمایندگان این کشور تا آخر هفته ارائه دهد. با این حال انتشار عمومی گزارش نهایی بازرس ویژه ممکن است بیشتر زمان ببرد.

دسترسی دونالد ترامپ و تیم حقوقی او، که جولیانی نیز یکی از آنها می باشد، (به گزارش نهایی مولر) پیش از انتشار عمومی گزارش نهایی رابرت مولر یکی از موضوعات بحث برانگیز است. نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و چاک شومر، رهبر اقلیت سنا تاکید کردند که دادستان کل نباید به رئیس جمهور و تیم حقوقی او اجازه دسترسی پیش از انتشار به نتایج گزارش نهایی مولر بدهد. رئیس اقلیت دموکرات در سنای آمریکا، خواستار اطلاع پیدا نکردن دونالد ترامپ و وکلای او از مضمون گزارش رابرت مولر شد. جامعه سیاسی آمریکا بی صبرانه منتظر انتشار نتایج نهایی تحقیقات مولر هستند. تحقیقاتی که طی ۲۲ ماه به ۳۰مورد اعلام جرم علیه برخی از نزدیکان ترامپ انجامید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:

توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند

۷ نکته درباره قطعنانه ۲۴۶۲ شورای امنیت و FATF

قطعنامه ۲۲۶۴ شورای امنیت تحقیقا هیچ ارتباطی به ایران ندارد و اگر کسانی سعی کنند آن را دستاویزی برای اعمال فشار به مجمع تشخیص برای تصویب دو کنوانسیون پالرمو و CFT نمایند، به اتهام اقدام علیه منافع و امنیت کشور باید مورد تحقیقات قضایی قرار گیرند.

اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش

وزارت کشور رژیم آل سعود اعلام کرد ۳۷ شهروند این کشور را به اتهام فعالیت‌های تروریستی اعدام کرده است. این اعدام‌ها در واکنش به عملیات تروریستی داعش در مرکز تحقیقات «الزلفی» و کشته شدن چهار شهروند آل سعود صورت گرفته است.

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

 بالاخره یک سال پس از خروج آمریکا از برجام، دی‌روز با اعلام عدم تمدید معافیت‌های تحریم نفتی ایران، آخرین نفس دشمنیِ دشمنان در عرصه اقتصادی رقم خورد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

جنایت جدید رژیم آل‌سعود علیه شیعیان قطیف
اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت
« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد
عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز
چرا حکومت‌های استبدادی در شمال آفریقا سقوط می‌کنند
بی‌وفایی آمریکا به دیکتاتورهای باوفا
پایگاه میدل‌ایست‌آی فاش کرد
نقش موساد در کودتای سودان
زندگی‌نامهٔ بانوی اول سابق آمریکا
همسر اوباما چگونه ستاره راک شد؟
از مبارزه مدنی تا بادبادک های آتشین؛ ابتکار عمل در مبارزه
۵ نکته درباره «راه پیمایی بازگشت»
رسمیت یافتن اشغال‌گری از سوی ترامپ؛
«جولان» انتخاباتی