هشدار حبیب زاده به وضعیت گودال١٨٠ هکتاری منطقه١٨ در سیلاب

عنوان

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران در مورد وضعیت گودال عظیم منطقه ۱۸ که در کنار رودخانه کن قرار دارد هشدار داد.

افشین حبیب زاده در گفت و گو با ایسنا با اشاره به هشدار عضو شورای شهر سابق تهران در خصوص گودال های معادن شن و ماسه در منطقه ۱۸ که در مجاورت رود دره کن وجود دارد، افزود: چاله و گودالی که در اثر فعالیت های معادن شن و ماسه ایجاد شده حدود ۱۸۰ هکتار مساحت دارد و بیش از ۱۰۰ متر عمق دارد.

وی با بیان اینکه حجم این چاله ۱۸۰ میلیون متر مربع است گفت: برای آنکه حجم این چاله را بتوانید در نظر بگیرید باید بگویم که حجم سد امیرکبیر ۲۰۵ میلیون متر مربع است.

حبیب زاده با بیان اینکه حتی اگر آب با حجم زیاد وارد این چاله شود، این محدوده تحمل آن را دارد، ادامه داد: اما این دلیل نمی‌شود که فکری به حال این چاله خطرناک برای شهر تهران نکنیم.

وی با بیان اینکه در مجاورت این چاله رودخانه کن است که البته با یک دیواره ۴ متری از هم جدا شده اند گفت: به هر حال این چاله می تواند در مواقع بحرانی خطرآفرین باشد و باید اقدامی برای پر کردن این چاله داشته باشیم.

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران در مورد آخرین وضعیت این چاله عظیم در پایتخت گفت: نیم ساعت قبل شهردار منطقه ۱۸ در خصوص وضعیت این چاله عنوان کرد فعلاً سیلابی شدن رودخانه کن خطری را متوجه این گودال عظیم نمی کند.

به گزارش ایسنا رحمت الله حافظی عضو سابق شورای شهر تهران در توییتر خود نسبت به ورود آب رودخانه کن به گودال معادن شن و ماسه منطقه ۱۸ هشدار داده بود.

منبع: ایسنا

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:

توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند

اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش

وزارت کشور رژیم آل سعود اعلام کرد ۳۷ شهروند این کشور را به اتهام فعالیت‌های تروریستی اعدام کرده است. این اعدام‌ها در واکنش به عملیات تروریستی داعش در مرکز تحقیقات «الزلفی» و کشته شدن چهار شهروند آل سعود صورت گرفته است.

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

 بالاخره یک سال پس از خروج آمریکا از برجام، دی‌روز با اعلام عدم تمدید معافیت‌های تحریم نفتی ایران، آخرین نفس دشمنیِ دشمنان در عرصه اقتصادی رقم خورد.

آیا ایران بدون نفت شدنی است؟

متوقف شدن کامل صادرات و فروش نفت ایران امکان پذیر نیست و این مسئله حداقل یک برنامه بلند مدت میخواهد که البته امروز خوشبختانه به دلیل فقدان اجماع جهانی بر ضد ایران، در شرایط کنونی امکانپذیر نیست. اکنون 35 درصد اقتصاد ایران طبق لایحه بودجه 98 نفتی است،‌ این عدد باید امروز بسیار کمتر بود اما به برکت خوش بینی به برجام، امروز 35 درصد اقتصاد ما به نفت و درآمدهای نفتی وابسته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
 لاهوتی عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس در گفتگو با نسیم آنلاین
ایجاد شغل برای حقوق‌خوانده‌ها با برداشتن انحصار
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین