دربی اهوازی ها در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان برگزار می شود

عنوان

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان عنوان کرد: دیدار تیم‌های همشهری استقلال و فولاد خوزستان با توجه به شرایط به وجود آمده در شهر اهواز و آبگرفتگی برخی معابر پیرامون ورزشگاه غدیر، در ورزشگاه اختصاصی فولاد خوزستان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، حبیب الله رضایی اظهار داشت: در حال حاضر شرایط خاصی بر خوزستان و اهواز حاکم است و با توجه به افزایش آورد آب رودخانه ها و بارندگی های اخیر، برخی از مناطق شهر دچار آبگرفتگی شده و همچنین استانداری دستور تخلیه ۵نقطه از شهر و همچنین آماده‌باش به منطقه کیانشهر اهواز را صادر کرده است که با توجه به نزدیکی این منطقه به ورزشگاه غدیر و آبگرفتگی ورودی ها و جاده های دسترسی هواداران و تیم ها، امکان برگزاری این دیدار در این مکان و این زمان میسر نیست و بر این اساس با توجه به تصمیم گیری اداره کل تربیت بدنی استان و همچنین شورای محترم تامین و همکاری باشگاه استقلال خوزستان تصمیم گرفته شد که این دیدار راس ساعت ۱۷ روز پنجشنبه ٢٢ فروردین ماه در ورزشگاه اختصاصی فولاد خوزستان برگزار شود.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان همچنین با اشاره به شرایط لیگ برتر، افزود: با توجه به نزدیک شدن به هفته‌های پایانی لیگ برتر، برگزاری دیدارها به صورت منظم و طبق برنامه‌ریزی قبلی از اهمیت ویژه ای برای سازمان لیگ و همچنین باشگاه‌ها برخوردار است اما با توجه به اینکه باشگاه استقلال خوزستان میزبان این رقابت است، ما اعلام آمادگی خود را اعلام کردیم و نهایتا تصمیم گرفته شد که بازی در ورزشگاه شهدای فولاد برگزار شود. 

رضایی همچنین افزود: قطعاً این تصمیم در زیباتر شدن و افزایش جذابیت این بازی نقش زیادی دارد و همچنین رفت و آمد هواداران و تیم ها نیز با سهولت بیشتر و در محیطی امن انجام می شود. 

وی در خاتمه گفت: امیدوارم شاهد یک بازی زیبا باشیم و جدا از برد و باخت و نتیجه تیم ها، فوتبال خوزستان برنده این دیدار باشد و برگزاری این بازی تا اندازه ای به خشنودی هواداران و همچنین تغییر روحیه مردم سیل زده منطقه منجر شود.

منبع: فارس

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد