اخبار آرشیوی

محسن هاشمی رفسنجانی مدیر عامل مترو تهران

پایگاه خبری رجانیوز، علت عدم کاندیداتوری محسن هاشمی رفسنجانی در انتخابات مجلس نهم را "مشکلات شدید خانوادگی و تهدید به افشاگری از سوی یکی از اعضای خانواده وی" عنوان کرد

رجانیوز نوشت:

هم‌زمان با ثبت نام داوطلبان کاندیداتوری برای انتخابات مجلس نهم در برخی از رسانه‌ها اخباری مبنی بر کاندیدا شدن محسن هاشمی مدیرعامل سابق متروی تهران و فرزند آقای اکبر هاشمی رفسنجانی نیز منتشر شد.

در این زمینه حتی عنوان شده بود که قرار است محسن هاشمی سرلیست جریانی به‌نام ائتلاف "قانون و اعتدال" باشد و برخی افراد نیز که از کاندیداتوری وی برای انتخابات مجلس اطمینان داشتند، امیدوار بودند که حضور انتخاباتی وی بتواند موجب شکل‌گیری و انسجام بخشی از مردم تهران حول اعضای خانواده آقای هاشمی به‌عنوان بدل جریان فتنه شود.

اما فارغ از جمع‌بندی‌های سیاسی جریان فتنه و طیف‌های نزدیک و متمایل به آن که در نهایت منجر به حرکت در چارچوب استراتژی "عدم مشارکت فعال" شد، خبرنگار ما به اطلاعاتی دست یافت که علاوه بر جمع‌بندی‌های تشکیلاتی، مسائل شخصی نیز تأثیر ویژه‌ای در عدم مشارکت فعال انتخاباتی برخی از اعضای خانواده هاشمی داشته است.

در این زمینه، خبرنگار ما از مرتبطین و نزدیکان خانواده هاشمی کسب اطلاع کرد که بروز برخی مسائل خانوادگی و حاشیه‌های ناشی از آن که پیش از این نیز سابقه داشته است، فعالیت‌های سیاسی این خانواده را تحت الشعاع قرار داده است.

انتشار شایعاتی مبنی بر تجدید فراش یکی از اعضای این خانواده، موجب بروز مشکلات شدید خانوادگی و تهدید به افشاگری از سوی یکی از طرفین اختلاف شده، که این ماجرا جزو دلایل مهم در کاهش فعالیت سیاسی علنی برخی از اعضای این خانواده شده است.

ارسال نظر

« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

نقش فرانسه در کشتار غیرنظامیان یمن

افشای اسناد محرمانه دفاعی فرانسه در مورد استفاده از تسلیحات فرانسوی در جنگ یمن نشان می دهد که عربستان سعودی و امارات متحده عربی بطور مستقیم از این تسلیحات در جنگ یمن و علیه غیرنظامیان استفاده کرده‌اند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
درخواست مجوز روحانی برای جبران خسارات سیل
اجازه رهبر انقلاب برای برداشت از صندوق توسعه ملی
دلار آمریکا حکم ارز قاچاق پیدا می‌کند
حذف دلار از معاملات خارجی +متن طرح نمایندگان مجلس
۵ اقدام لازم برای مقابله با سیاست جدید امریکا
هدف ترامپ از «تروریست» اعلام کردن «سپاه» چیست؟
تاملی بر انتخاب نام و شعار امسال
چرا سال «رونق تولید»؟
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای:
مصاف توحید و طاغوت اجتناب ناپذیر است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین