اخبار آرشیوی

مناظره

مناظره انتخاباتی علی مطهری، مصطفی کواکبیان، قاسم روانبخش و زهره الهیان با عنوان "انتخابات مجلس نهم" ساعت ۱۳ فردا در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، برگزار می‌شود

به گزارش«نسیم»، به همت بسیج دانشجویی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، مناظره‌ای با عنوان "انتخابات مجلس نهم" و با حضور حجت الاسلام قاسم روانبخش"عضو شورای مرکزی جبه پایداری انقلاب اسلامی"مصطفی کواکبیان"دبیر کل حزب مردم سالاری"، علی مطهری "عضو موسس ائتلاف صدای ملت" و زهره الهیان "دبیر کمیته بانوان جبهه متحد اصولگرایان" در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می شود.

در این مناظره ابتدا نمایندگان تشکل‌های فعال در عرصه انتخابات طی سخنانی جداگانه به اهمیت انتخابات خواهند پرداخت و در ادامه به سوال‌های دانشجویان پاسخ خواهند داد.

این مناظره سه شنبه 9 اسفندماه ساعت 13 برگزار می شود.

کلمه های کلیدی

اخبار مرتبط

ارسال نظر

موشن گرافیک/ از تعهد بیشتر به خانواده تا روی آوردن به حیوانات

مقایسه صفحات مجازی سلبریتی‌های ایرانی و خارجی

هر کی با این طرح مخالفه ایرانی نیست!

در آستانه رای‌گیری درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس، «نسیم آنلاین» نظرات مردمی درباره این طرح را منتشر میکند. منبع: آرمان تی وی

پرونده قلعه گنج

بررسی بازسازی و نماکاری ساختمان های مرکزی بنیاد مستضعفان در پی هزینه ۱۲۰میلیاردی برای نماکاری و دکوراسیون ساختمان های بنیاد مستضعفان، "آوانت" تصاویر اختصاصی از ساختمان ها و مصاحبه با مسئولین آن را منتشر می کند.

ولخرجی عمامه‌های انگلیسی!

به بهانه تحرکات اخیر شیعه انگلیسی و تعرض برخی اعضای این گروه به ساختمان سفارت ایران در لندن، اظهارات آیت الله اراکی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی درباره پشت پرده های این گروه، در «نسیم آنلاین» بازنشر یافته است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین