اخبار آرشیوی

مناظره

مناظره انتخاباتی علی مطهری، مصطفی کواکبیان، قاسم روانبخش و زهره الهیان با عنوان "انتخابات مجلس نهم" ساعت ۱۳ فردا در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، برگزار می‌شود

به گزارش«نسیم»، به همت بسیج دانشجویی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، مناظره‌ای با عنوان "انتخابات مجلس نهم" و با حضور حجت الاسلام قاسم روانبخش"عضو شورای مرکزی جبه پایداری انقلاب اسلامی"مصطفی کواکبیان"دبیر کل حزب مردم سالاری"، علی مطهری "عضو موسس ائتلاف صدای ملت" و زهره الهیان "دبیر کمیته بانوان جبهه متحد اصولگرایان" در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می شود.

در این مناظره ابتدا نمایندگان تشکل‌های فعال در عرصه انتخابات طی سخنانی جداگانه به اهمیت انتخابات خواهند پرداخت و در ادامه به سوال‌های دانشجویان پاسخ خواهند داد.

این مناظره سه شنبه 9 اسفندماه ساعت 13 برگزار می شود.

کلمه های کلیدی

اخبار مرتبط

ارسال نظر

مقایسه محدودیت‌های دانشجویان ایرانی و خارجی!

از علامه تا تگزاس!

اگه جای روحانی بودی چه می‌کردی!؟

با توجه به اظهارات و مواضع آمریکایی‌ها در قبال برجام، از مردم پرسیده شده که در شرایط فعلی اگر جای رئیس جمهور بودند، چه می کردند؟

ایران مثل کشتی نوح است ...

طناز بحری رئیس کلینیک هماتولوژی بیمارستان آراسموس روتردام هلند یا همان نخبه ی معروف کشوری که دیشب در مراسم سخنرانی رهبر معظم انقلاب در دیدار با نخبگان و استعداد های جوان دیده شد.

مدافع حرم بی ام و سوار

روایت یک مدافع حرم بی ام و سوار که ثروتش را رها کرد به جنگ رفت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین