اخبار آرشیوی

علی اکبر شعبانی استاندار مرکزی

استاندار مرکزی: کارخانه تولید پروفیل و آرماتور زرندیه تا یک ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد که سالانه ظرفیت تولید یک میلیون تن پروفیل و یک میلیون تن آرماتور را دارد/ سیستم کند بانکی در ارائه تسهیلات باعث تأخیر در روند احداث کارخانه فولاد امیرکبیر اراک شده است

به گزارش خبرنگار «نسیم»، علی‌اکبر شعبانی‌فرد در جلسه امروز کارگروه توسعه بخش معدن استان مرکزی که در استانداری برگزار شد، افزود: شهرک‌های صنعتی استان جایگاه دوم کشور را دارا هستند. بین هزار تا دو هزار هکتار به وسعت تمام شهرک‌های صنعتی استان اضافه شده است. بیش از هزار هکتار به وسعت شهرک صنعتی خیرآباد اراک اضافه شده است و کارخانه فولاد امیرکبیر اراک با ظرفیت تولید بیش از 600 هزار تن بیلت در این شهرک صنعتی در دست احداث است. این کارخانه قابلیت ارتقا ظرفیت تولیدی تا یک میلیون تن در سال را نیز خواهد داشت.

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به منظور مذاکره درباره تحولات مربوط به خلیج فارس و قطر
وزیر خارجه عمان وارد تهران شد + برنامه سفر
قاسمی در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:
نظام آمریکا و "متیس" خود مظهر تروریسم و نقض حقوق بشر هستند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین