اخبار آرشیوی

علی اکبر شعبانی استاندار مرکزی

استاندار مرکزی: کارخانه تولید پروفیل و آرماتور زرندیه تا یک ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد که سالانه ظرفیت تولید یک میلیون تن پروفیل و یک میلیون تن آرماتور را دارد/ سیستم کند بانکی در ارائه تسهیلات باعث تأخیر در روند احداث کارخانه فولاد امیرکبیر اراک شده است

به گزارش خبرنگار «نسیم»، علی‌اکبر شعبانی‌فرد در جلسه امروز کارگروه توسعه بخش معدن استان مرکزی که در استانداری برگزار شد، افزود: شهرک‌های صنعتی استان جایگاه دوم کشور را دارا هستند. بین هزار تا دو هزار هکتار به وسعت تمام شهرک‌های صنعتی استان اضافه شده است. بیش از هزار هکتار به وسعت شهرک صنعتی خیرآباد اراک اضافه شده است و کارخانه فولاد امیرکبیر اراک با ظرفیت تولید بیش از 600 هزار تن بیلت در این شهرک صنعتی در دست احداث است. این کارخانه قابلیت ارتقا ظرفیت تولیدی تا یک میلیون تن در سال را نیز خواهد داشت.

ارسال نظر

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ابتدای جلسه‌ی درس خارج فقه

جز در موارد نظامی، امنیتی هیچ رازی را پنهان نکنید

قتل فجیع خاشقجی، ماهیت تروریست پرور سعودی را آشکارتر کرد

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر عزم همه قوا برای حل مشکلات معیشتی مردم و ابراز اطمینان نسبت به تامین کالاهای اساسی از سوی دولت، به برخی احکام صادره از سوی دستگاه قضایی برای مفسدان اقتصادی اشاره کرد و گفت: انسان بلحاظ عاطفی از حبس و اعدام اشخاص و خصوصاً وضعیت خانواده های آنها غصه دار می شود اما در عین حال با کسانی که طمعشان زندگی میلیون ها انسان را متلاطم می کند و به دشمن در ضربه زدن به کشور کمک می کند نمی توان برخورد عاطفی کرد.

چرا ترامپ از پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد خارج می‌شود؟

سی‌ان‌ان در مطلبی به تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا برای خروج از پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان برد به دلیل نقض آن از سوی روسیه پرداخت.

عربستان از شورای حقوق بشر سازمان ملل اخراج شود

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل خواستار اخراج عربستان از شورای حقوق بشر سازمان ملل به عنوان ⁩ ناقض ⁧ حقوق ⁩ بشر در یمن، بحرین و عامل قتل خاشقجی شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیل یک نماینده مجلس از عدم تغییر در تیم اقتصادی دولت
شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود
آب سرد بر سر تابستان داغ
۳ شکست آمریکا پس از خروج از برجام
حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار نخبگان علمی کشور:
در این جنگ پیروزیم
بیانیه سپاه درباره ربوده شدن تعدادی از بسیجیان بومی و مرزبانان در نقطه صفر مرزی
خیانت و تبانی با گروهک ضدانقلاب علت حادثه میرجاوه/ پاکستان با اشرار و تروریست‌ها برخورد جدی کند
وزارت خزانه داری آمریکا لیست جدید تحریم‌ها را اعلام کرد
بازهم تحریم!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین