اخبار آرشیوی

اسماعیل فلاح‌پور

اسماعیل فلاح‌پور، کارگردان در گفتگو با «نسیم»: این روزها تدوین "استخر" را انجام می‌دهم؛ فیلم را با پروانه ویدیویی ساخته‌ایم اما می‌خواهم پروانه سینمایی گرفته و در جشنواره فجر از آن رونمایی کنم/ "استخر" کار خوبی شده و فکر می‌کنم در جشنواره هم با اقبال منتقدان روبرو شود

این کارگردان درباره کار خود افزود: این روزها تدوین "استخر" را با همکاری مهدی دهقان انجام می‌دهیم و بعد از تدوین هم برای ساخت موسیقی اقدام می‌کنیم. موسیقی را محمدمهدی گورنگی می‌سازد.
فلاح‌پور افزود: "استخر" داستانی خانوادگی-اجتماعی دارد و سعی شده برخی مشکلاتی که به واسطه ازدواج‌های با اختلاف سنی زیاد ایجاد می‌شود را واکاوی کند. بازیگر اصلی ما زیبا بروفه است که خیلی خوب نقش یک خانم میانسال را ایفا کرده و در کنار وی نیز پریناز ایزدیار، سیاوش خیرابی و محمد باجلان ایفای نقش کرده اند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

گام دوم انقلاب اسلامی

در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی مردم ایران رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای راهبردی به تبیین حرکت انقلاب اسلامی لرای ایجاد تمدن اسلامی و زمینه‌سازی ظهور امام عصر پرداختند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین