اخبار آرشیوی

مجید درخشانی

گروه موسیقی "آوای عندلیب" به سرپرستی و خوانندگی شاهو عندلیبی در حالی ۲۳ دی‎ماه کنسرتی را در تالار وحدت به روی صحنه می‌برد که مجید درخشانی نیز در بخشی از این برنامه گروه را همراهی خواهد کرد

به گزارش «نسیم»، در بخش نخست این کنسرت که از ساعت 30/21 آغاز خواهد شد مجید درخشانی(تار)، جمشید محبی(تنبک) و شاهو عندلیبی(نی) به اجرای برنامه ای بر اساس بداهه نوازی خواهند پرداخت.

این در حالی است که بخش دوم کنسرت گروه "آوای عندلیب" به اجرای آثار کردی به خوانندگی شاهو عندلیبی و همخوانی سحر زیبایی و فائزه کامیاب اختصاص دارد.

در این کنسرت امین گلستانی(عود)، مهرداد ناصحی(کمانچه)، علیرضا دریایی(کمانچه)، فرهاد عندلیبی(دف)، میلاد علیپور(تار)، علیرضا بشر دوست(سنتور)، سحر میرهاشمی(قانون)، فاطمه امان آبادی(عود)، مینا احمدی(تار باس)، میلاد قریشی(دف و ساز های کوبه ای)، ماهور زمانه پور(تنبک)، مهدی بصیرت منش(قیچک باس) و آنارام زهرایی(تار) گروه «آوای عندلیب» را همراهی می کنند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

گام دوم انقلاب اسلامی

در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی مردم ایران رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای راهبردی به تبیین حرکت انقلاب اسلامی لرای ایجاد تمدن اسلامی و زمینه‌سازی ظهور امام عصر پرداختند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین