اخبار آرشیوی

امیر غفارمنش

امیر غفارمنش در گفتگو با «نسیم»: در فیلم "اکازیون" که داستانش با عالم ارواح گره خورده ایفای نقش کرده‌ام/ پیشنهاد خوب سینمایی نبوده که به آن نه بگویم؛ به هر حال کاری که پیشنهاد می‌شود باید حداقلی از استانداردها را داشته باشد که من هم راضی به ایفای نقش شوم

امیر غفارمنش بازیگری که در سالهای اخیر بیشتر از سینما در تلویزیون فعال بوده درباره تازه ترین کارهایش به «نسیم»، گفت: اخیرا در یک تله فیلم به نام "اکازیون" ایفای نقش کردم. فیلم به واسطه فضای خاصی که در ارتباط با عالم ارواح و گره خوردن با فانتزی دارد می تواند مورد توجه مخاطبان قرار گیرد.

این بازیگر درباره تیم تولید این تله فیلم افزود: کارگردانی را علی رامشه برعهده داشت و رضا شفیعی جم، رضا توکلی، سولماز آممقانی، مهدی امینی خواه و علی خیامی از همبازیانم در این کار بوده اند.

غفارمنش پیرامون کم کاری اش در حوزه‌های دیگر نیز گفت: پیشنهاد خوب سینمایی نبوده که به آن نه بگویم. به هر حال کار باید حداقلی از استانداردهای سینمایی را داشته باشد که راضی به ایفای نقش شوم. وقتی همه چیز می شود تکرار مکررات و کلیشه ها طبیعی است که فیلمنامه را رد کنم.

ارسال نظر

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

گام دوم انقلاب اسلامی

در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی مردم ایران رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای راهبردی به تبیین حرکت انقلاب اسلامی لرای ایجاد تمدن اسلامی و زمینه‌سازی ظهور امام عصر پرداختند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین