اخبار آرشیوی

فریده سپاه منصور

فریده سپاه‌منصور در گفتگو با «نسیم»: همیشه باید روز مادر باشد؛ بجای هدیه دادن و صرفا تجاری کردن یک روز در تمام روزها با محبت و توجه و به یاد حضرت زهرا(س)، قدردان زحمات مادران باشیم/ همین که مادران خود را ببوسید و بگویید که چقدر دوستشان دارید هم کافی است

فریده سپاه منصور که این روزها با سریال «شاهگوش» مهمان خانه هاست درباره تلقی اش نسبت به روز مادر به خبرنگار «نسیم»، گفت: همیشه باید روز مادر باشد و نه فقط یک روز. فرزندان هم همیشه باید مادرشان را دوست داشته باشند و سعی کنند به بهانه های مختلف به مادران خود توجه کنند.

این بازیگر افزود: اینکه فقط یک روز در سال روز مادر باشد موجب آن می شود که قضیه وجه تجاری پیدا کند و کار و کاسبی طلافروشان و لباس فروشان در این یک روز رونق پیدا کند. پس بهتر است که هر روز مادر باشد و فرزندان به جای هدیه دادن در یک روز در تمام روزها با محبت و توجه، قدردان زحمات مادرشان باشند.

سپاه منصور افزود: همین که مادران خود را ببوسید و به آنها بگویید که چقدر دوستشان دارید کافی است. البته نمی گویم هر روز بروید و به مادرتان سر بزنید چون ممکن است شدنی نباشد اما هر از گاه مثلا هفته ای یک بار شدنی است.

این بازیگر که سال قبل تئاتر «در شوره زار» را روی صحنه داشت درباره شیوه تربیتی خود برای فرزندانش هم در نکته ای گفتت: من یک فرزند پسر و یک دختر دارم و به آنها آموخته ام که همیشه قدردان والدین خود باشند. برای همین آنها هم سعی می کنند هدایایشان را در روزهای مختلف به من بدهند. فرزندانم می دانند که روز مادر، زمان ندارد و همیشه روز مادر است.

فریده سپاه منصور درباره اینکه آیا نسبت به مادر خودش هم چنین رفتاری داشت، نیز یادآوری کرد: زمان حیات مادرم که روز مادر با این شکل و شمایل وجود نداشت و این اواخر بر روی آن تاکید شد. اما در آن هنگام هم سعی کردم فرزند خوبی برای مادرم باشم و محبتم را از او دریغ نکنم.

سپاه منصور در پایان افزود: این خوب نیست که فرزندان در تمام طول سال حالی از مادر نپرسند و روز مادر که شد با هدیه ای ولو گرانبها همه آن کم توجهیها را پوشش دهند! نه این شدنی نیست.

ارسال نظر

روایت رئیس انجمن صنایع همگن و قطعات خودرو از تفاوت تحریم‌های ۹۰-۹۱ و ۹۷

اکنون هم تحریم خارجی هستیم هم داخلی

یادداشت مدیر شبکه ۳ در تقدیر از دکتر کدخدایی

آن هایی که در روزهای اخیر بیننده برنامه جسورانه "بدون توقف" از شبکه سه بوده اند، حتما شاهد پرسش و پاسخ جسورانه و بدون سانسور نفر دوم شورای نگهبان (آقای دکتر کدخدایی) با منتقدان جوان خود از طیف های مختلف بوده اند. به ویژه که شورای نگهبان همیشه از کانون های حملات رسانه های منتقد و البته معاند بوده است. اما ایشان با جسارتی مثال زدنی، بسیار صادقانه، با متانت و با سعه صدر پاسخ سوالات و مطالبات جوان ها را دادند

وزارت نفت بعد از تحریم‌ها نیز نفت را در بورس عرضه کند

محمدرضا سبزعلیپور با اشاره به ضرورت تداوم عرضه نفت در بورس گفت: اگر بخش خصوصی زیرساخت‌هایش را برای فروش درازمدت ایجاد کرد، تضمینی برای عرضه‌های نفت، بعد از تمام شدن جنگ اقتصادی وجود داشته باشد. سرمایه و پول امنیت می‌خواهد. باید برای کسانی که میخواهند در این زمینه فعالیت کنند، محیطی امن فراهم کنیم.

اروپا زندانبان برجام است

یک منتقد برجام اظهار داشت: از روز 13 اسفند 93 و چهار ماه پیش از «امضای» برجام به من اخطار کتبی دادند، در نتیجه تا پس از «اجرای » برجام نتوانستم اظهار نظری کنم.

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی به گزارش «صد سال پیش در ایران چه خبر بود» بی‌بی‌سی
چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟
قره باغی خواننده آهنگ «امریکا امریکا ننگ به نیرنگ تو»:
می‌خواهند به سرنوشت خاشقچی دچار شوم / اپرایی واقعی در راه است
حکایت اربعین 
مدل مدیریت اسلامی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین