اخبار آرشیوی

فریده سپاه منصور

فریده سپاه‌منصور در گفتگو با «نسیم»: همیشه باید روز مادر باشد؛ بجای هدیه دادن و صرفا تجاری کردن یک روز در تمام روزها با محبت و توجه و به یاد حضرت زهرا(س)، قدردان زحمات مادران باشیم/ همین که مادران خود را ببوسید و بگویید که چقدر دوستشان دارید هم کافی است

فریده سپاه منصور که این روزها با سریال «شاهگوش» مهمان خانه هاست درباره تلقی اش نسبت به روز مادر به خبرنگار «نسیم»، گفت: همیشه باید روز مادر باشد و نه فقط یک روز. فرزندان هم همیشه باید مادرشان را دوست داشته باشند و سعی کنند به بهانه های مختلف به مادران خود توجه کنند.

این بازیگر افزود: اینکه فقط یک روز در سال روز مادر باشد موجب آن می شود که قضیه وجه تجاری پیدا کند و کار و کاسبی طلافروشان و لباس فروشان در این یک روز رونق پیدا کند. پس بهتر است که هر روز مادر باشد و فرزندان به جای هدیه دادن در یک روز در تمام روزها با محبت و توجه، قدردان زحمات مادرشان باشند.

سپاه منصور افزود: همین که مادران خود را ببوسید و به آنها بگویید که چقدر دوستشان دارید کافی است. البته نمی گویم هر روز بروید و به مادرتان سر بزنید چون ممکن است شدنی نباشد اما هر از گاه مثلا هفته ای یک بار شدنی است.

این بازیگر که سال قبل تئاتر «در شوره زار» را روی صحنه داشت درباره شیوه تربیتی خود برای فرزندانش هم در نکته ای گفتت: من یک فرزند پسر و یک دختر دارم و به آنها آموخته ام که همیشه قدردان والدین خود باشند. برای همین آنها هم سعی می کنند هدایایشان را در روزهای مختلف به من بدهند. فرزندانم می دانند که روز مادر، زمان ندارد و همیشه روز مادر است.

فریده سپاه منصور درباره اینکه آیا نسبت به مادر خودش هم چنین رفتاری داشت، نیز یادآوری کرد: زمان حیات مادرم که روز مادر با این شکل و شمایل وجود نداشت و این اواخر بر روی آن تاکید شد. اما در آن هنگام هم سعی کردم فرزند خوبی برای مادرم باشم و محبتم را از او دریغ نکنم.

سپاه منصور در پایان افزود: این خوب نیست که فرزندان در تمام طول سال حالی از مادر نپرسند و روز مادر که شد با هدیه ای ولو گرانبها همه آن کم توجهیها را پوشش دهند! نه این شدنی نیست.

ارسال نظر

مدیر کل اسبق دفتر وزارتی وزارت نیرودلایل قطعی‌های اخیر برق را تشریح کرد

امید واهی به غرب مانع توسعه نیروگاه‌ها شد

اروپا از کودتای ترکیه با خبر بود؟

 پانزدهم جولای ی دو‌سال پیش بود که ترکیه به سرخط خبر‌های جهان بدل شد. کودتای نافرجام ترکیه که هنوز ابهامات زیادی در آن وجود دارد. چیزی که در سالگرد این کودتا باعث دوباره مطرح شدن آن شده، توئیت خاویر سولانا، دبیرکل اسبق ناتو و مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا، مبنی بر اطلاع داشتن اروپا و آمریکا از این کودتا بود.

شیعیان فوعه و کفریا از محاصره خارج می‌شوند

بر اساس این توافق حدود 7000 شهروند محاصره شده این دو شهر شیعه نشین از محاصره تروریست های "النصره، کتیبة التوحید والجهاد و تجمع سرایا داریا" خارج می‌شوند.

۸ اشتباه راهبردی تیم اقتصادی دولت

علیرغم تجربه بحران ارزی سال­های 90 و 91 و نیز ابلاغ سیاست­های کلی اقتصاد مقاومتی در بهمن ماه 1392 در راستای افزایش تاب­ آوری و مقاومت اقتصاد ایران در برابر تکانه­ های داخلی و بیرونی، همچنان طی ماه­ها و سالهای اخیر شاهد خطاهای راهبردی و تصمیمات اشتباه در دولت بودیم که موجبات کاهش 100 درصدی ارزش پول ملی طی هفت ماهه اخیر شد و به نوسانات لحظه ای دلار در بازار دامن زد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛
چهار جایگاه نقش‌آفرینی دختر در خانواده چیست؟
حق‌شناس در بازدید از خانه کتاب خبر داد؛
راه‌اندازی پهنه فرهنگی رودکی در تهران
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین