اخبار آرشیوی

فریده سپاه منصور

فریده سپاه‌منصور در گفتگو با «نسیم»: همیشه باید روز مادر باشد؛ بجای هدیه دادن و صرفا تجاری کردن یک روز در تمام روزها با محبت و توجه و به یاد حضرت زهرا(س)، قدردان زحمات مادران باشیم/ همین که مادران خود را ببوسید و بگویید که چقدر دوستشان دارید هم کافی است

فریده سپاه منصور که این روزها با سریال «شاهگوش» مهمان خانه هاست درباره تلقی اش نسبت به روز مادر به خبرنگار «نسیم»، گفت: همیشه باید روز مادر باشد و نه فقط یک روز. فرزندان هم همیشه باید مادرشان را دوست داشته باشند و سعی کنند به بهانه های مختلف به مادران خود توجه کنند.

این بازیگر افزود: اینکه فقط یک روز در سال روز مادر باشد موجب آن می شود که قضیه وجه تجاری پیدا کند و کار و کاسبی طلافروشان و لباس فروشان در این یک روز رونق پیدا کند. پس بهتر است که هر روز مادر باشد و فرزندان به جای هدیه دادن در یک روز در تمام روزها با محبت و توجه، قدردان زحمات مادرشان باشند.

سپاه منصور افزود: همین که مادران خود را ببوسید و به آنها بگویید که چقدر دوستشان دارید کافی است. البته نمی گویم هر روز بروید و به مادرتان سر بزنید چون ممکن است شدنی نباشد اما هر از گاه مثلا هفته ای یک بار شدنی است.

این بازیگر که سال قبل تئاتر «در شوره زار» را روی صحنه داشت درباره شیوه تربیتی خود برای فرزندانش هم در نکته ای گفتت: من یک فرزند پسر و یک دختر دارم و به آنها آموخته ام که همیشه قدردان والدین خود باشند. برای همین آنها هم سعی می کنند هدایایشان را در روزهای مختلف به من بدهند. فرزندانم می دانند که روز مادر، زمان ندارد و همیشه روز مادر است.

فریده سپاه منصور درباره اینکه آیا نسبت به مادر خودش هم چنین رفتاری داشت، نیز یادآوری کرد: زمان حیات مادرم که روز مادر با این شکل و شمایل وجود نداشت و این اواخر بر روی آن تاکید شد. اما در آن هنگام هم سعی کردم فرزند خوبی برای مادرم باشم و محبتم را از او دریغ نکنم.

سپاه منصور در پایان افزود: این خوب نیست که فرزندان در تمام طول سال حالی از مادر نپرسند و روز مادر که شد با هدیه ای ولو گرانبها همه آن کم توجهیها را پوشش دهند! نه این شدنی نیست.

ارسال نظر

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

گام دوم انقلاب اسلامی

در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی مردم ایران رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای راهبردی به تبیین حرکت انقلاب اسلامی لرای ایجاد تمدن اسلامی و زمینه‌سازی ظهور امام عصر پرداختند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین