اخبار آرشیوی

فریده سپاه منصور

فریده سپاه‌منصور در گفتگو با «نسیم»: همیشه باید روز مادر باشد؛ بجای هدیه دادن و صرفا تجاری کردن یک روز در تمام روزها با محبت و توجه و به یاد حضرت زهرا(س)، قدردان زحمات مادران باشیم/ همین که مادران خود را ببوسید و بگویید که چقدر دوستشان دارید هم کافی است

فریده سپاه منصور که این روزها با سریال «شاهگوش» مهمان خانه هاست درباره تلقی اش نسبت به روز مادر به خبرنگار «نسیم»، گفت: همیشه باید روز مادر باشد و نه فقط یک روز. فرزندان هم همیشه باید مادرشان را دوست داشته باشند و سعی کنند به بهانه های مختلف به مادران خود توجه کنند.

این بازیگر افزود: اینکه فقط یک روز در سال روز مادر باشد موجب آن می شود که قضیه وجه تجاری پیدا کند و کار و کاسبی طلافروشان و لباس فروشان در این یک روز رونق پیدا کند. پس بهتر است که هر روز مادر باشد و فرزندان به جای هدیه دادن در یک روز در تمام روزها با محبت و توجه، قدردان زحمات مادرشان باشند.

سپاه منصور افزود: همین که مادران خود را ببوسید و به آنها بگویید که چقدر دوستشان دارید کافی است. البته نمی گویم هر روز بروید و به مادرتان سر بزنید چون ممکن است شدنی نباشد اما هر از گاه مثلا هفته ای یک بار شدنی است.

این بازیگر که سال قبل تئاتر «در شوره زار» را روی صحنه داشت درباره شیوه تربیتی خود برای فرزندانش هم در نکته ای گفتت: من یک فرزند پسر و یک دختر دارم و به آنها آموخته ام که همیشه قدردان والدین خود باشند. برای همین آنها هم سعی می کنند هدایایشان را در روزهای مختلف به من بدهند. فرزندانم می دانند که روز مادر، زمان ندارد و همیشه روز مادر است.

فریده سپاه منصور درباره اینکه آیا نسبت به مادر خودش هم چنین رفتاری داشت، نیز یادآوری کرد: زمان حیات مادرم که روز مادر با این شکل و شمایل وجود نداشت و این اواخر بر روی آن تاکید شد. اما در آن هنگام هم سعی کردم فرزند خوبی برای مادرم باشم و محبتم را از او دریغ نکنم.

سپاه منصور در پایان افزود: این خوب نیست که فرزندان در تمام طول سال حالی از مادر نپرسند و روز مادر که شد با هدیه ای ولو گرانبها همه آن کم توجهیها را پوشش دهند! نه این شدنی نیست.

ارسال نظر

در یک مناظره تلویزیونی بررسی شد؛اماواگرهای الحاق ایران به گروه ویژه اقدام

ایران با پذیرش شرایط FATF بازهم از لیست سیاه خارج نمی‌شود

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

 آمریکا در هفته‌های اخیر همه توان خود را برای رایزنی با مشتریان نفتی ما به کار گرفته است تا آنها را از خرید نفت ایران منصرف کند. اما دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی در انفعال کامل است به طوریکه در چین و هند که خریدار بیش از 50 درصد نفت ایران هستند حتی سفیر هم نداریم.

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی به آخرین فیلم حمید نعمت‌الله
«شعله ور»؛ حقارت، حسادت، جنایت
واکنش روزنامه جام جم به اقدام بازیگر سریال پدر
در حاشیه حاشیه‌سازی‌های اینستاگرامی یک نوبازیگر
مؤدب در نشست ناشران دربارۀ مسئله فلسطین و رژیم صهیونیستی:
باید از مسائل داخلی به موضوعات بین‌المللی برسیم     
نگاهی به فیلم ابوقریب
«ابوقریب»؛ یک اکشن واقعی ایرانی!
مروری بر کارنامه «حسن رحیم پور ازغدی»؛
فرزندِ حوزه که پیشگام نقد مشفقانه حوزه شد
اقناع افکار عمومی پیش نیاز سیاست‌های منطقه‌ای
راهکارهای ایران دربرابر معامله قرن
وسایل دیجیتال ما را گرفتار بدترین نوعِ تربیت فرزند کرده‌اند
آن گوشی لعنتی‌ را بنداز کنار!
درباره‌ی اعتراضِ استاد رحیم‌پور ازغدی به سکولاریسمِ حوزوی:
تولّدِ سکولاریسم از حوزه‌ی غیرِ انقلابی
به بهانه روز عرفه و کاهش ۵۰درصدی زائران ایرانی عتبات
تاثیر سقوط ارزش ریال بر اقتصاد عراق
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین