اخبار آرشیوی

پوراندخت مهیمن

پوراندخت مهیمن در گفتگو با «نسیم»: اعتقاد ویژه‌ای به حضرت فاطمه(ع) و کرامات ایشان دارم و بارها و بارها شده در زندگیم از این بانوی بزرگوار کمک گرفته‌ام/ عاشق مادرم بودم و هستم/ ای کاش تا زنده‌اند قدر مادرانمان را بیشتر بدانیم

پوراندخت مهیمن بازیگر سینما و تلویزیون درباره روز مادر به خبرنگار «نسیم»، گفت: اول باید بگویم که شخصا اعتقاد ویژه ای به حضرت فاطمه(ع) و کرامات ایشان دارم و بارها و بارها شده در زندگیم از ایشان کمک گرفته ام. بهترین هدیه ای که در این روز گرفته ام از فرزند پسر 36 ساله ام بوده است که هیچ وقت مرا فراموش نکرده و در همه این سالها کنارم بوده است.

مهیمن که این روزها «معراجیها» را روی پرده دارد ادامه داد: به همه فرزندان ایران زمین توصیه می کنم که همیشه و در همه حال قدردان مادران شان باشند چون مادر حتی در زمانی که عصبانی است باز هم از محبتش نسبت به فرزند کم نمی شود و همیشه عاشقانه فرزندانش را دوست دارد.

این بازیگر همچنین در ادامه این گفتگو افزود: همیشه یک سری دوست نزدیک دارم که سعی می کنم در این روز به آنها تبریک بگویم اما زمانی که مادرم زنده بود همیشه اولین هدیه را به مادرم می دادم. عاشق مادرم بودم و هستم.

مهیمن درباره مادرش چنین توصیفی دارد: مادرم در قید حیات نیست اما همیشه کنار خودم حس اش می کنم و با یادش زنده ام و هنوز هم فکر می کنم زنده است. مادر من هم مثل همه مادران عزیز است. ای کاش تا زنده اند قدر مادرانمان را بیشتر بدانیم.

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

شایعه است! / هرچه وزارت اطلاعات بگوید قبول دارم
توضیح ضرغامی درباره خروج آرشیو صداوسیما در دوران ریاستش
تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین