اخبار آرشیوی

پوراندخت مهیمن

پوراندخت مهیمن در گفتگو با «نسیم»: اعتقاد ویژه‌ای به حضرت فاطمه(ع) و کرامات ایشان دارم و بارها و بارها شده در زندگیم از این بانوی بزرگوار کمک گرفته‌ام/ عاشق مادرم بودم و هستم/ ای کاش تا زنده‌اند قدر مادرانمان را بیشتر بدانیم

پوراندخت مهیمن بازیگر سینما و تلویزیون درباره روز مادر به خبرنگار «نسیم»، گفت: اول باید بگویم که شخصا اعتقاد ویژه ای به حضرت فاطمه(ع) و کرامات ایشان دارم و بارها و بارها شده در زندگیم از ایشان کمک گرفته ام. بهترین هدیه ای که در این روز گرفته ام از فرزند پسر 36 ساله ام بوده است که هیچ وقت مرا فراموش نکرده و در همه این سالها کنارم بوده است.

مهیمن که این روزها «معراجیها» را روی پرده دارد ادامه داد: به همه فرزندان ایران زمین توصیه می کنم که همیشه و در همه حال قدردان مادران شان باشند چون مادر حتی در زمانی که عصبانی است باز هم از محبتش نسبت به فرزند کم نمی شود و همیشه عاشقانه فرزندانش را دوست دارد.

این بازیگر همچنین در ادامه این گفتگو افزود: همیشه یک سری دوست نزدیک دارم که سعی می کنم در این روز به آنها تبریک بگویم اما زمانی که مادرم زنده بود همیشه اولین هدیه را به مادرم می دادم. عاشق مادرم بودم و هستم.

مهیمن درباره مادرش چنین توصیفی دارد: مادرم در قید حیات نیست اما همیشه کنار خودم حس اش می کنم و با یادش زنده ام و هنوز هم فکر می کنم زنده است. مادر من هم مثل همه مادران عزیز است. ای کاش تا زنده اند قدر مادرانمان را بیشتر بدانیم.

ارسال نظر

رهبر انقلاب در دیدار مدال‌آوران بازی‌های آسیایی:

گوشمالی سختی به عوامل بزدل حادثه تلخ اهواز خواهیم داد

سازمان قضایی نیروهای مسلح حادثه تروریستی در اهواز را بررسی کند

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه امنیت مردم به هیچ عنوان قابل مجامله و تسامح نیست، به سازمان قضایی نیروهای مسلح دستور داد که علل وقوع حادثه تروریستی در اهواز را به دقت بررسی کند و در عین حال تاکید کرد که این عملیات به لحاظ نظامی هیچ گونه ارزشی نداشته است.

حمایت سازمان ملل از عاملان حمله تروریستی اهواز

حادثه جنایتکارانه روز ۳۱ شهریور امسال در اهواز، در تاریخ جمهوری اسلامی ایران، اتفاق جدیدی نیست. ملت ما در طول ۴۰ سال گذشته تنها توسط مزدوران منافق و سایر گروهک‌های تروریستی، قریب به ۲۰ هزار شهید را تقدیم کرده است. این حادثه اخیر، بخشی از زنجیره عملیات تروریستی علیه نظام ماست که با رهبری آمریکا و موتور تحریکی صهیونیست‌ها و امکانات مالی مزدوران آمریکا و صهیونیسم در منطقه و با بکارگیری عناصر مردود و مطرودی که در جامعه وجود دارند، شکل گرفت.

رپرتاژ رسانه‌های حامی دولت برای اتفاقی که زنگنه در آن هیچ نقشی نداشت!

دهمین نشست کمیته مشترک وزارتی نظارت بر توافق کاهش عرضه نفت اوپک و غیراوپک در شرایطی دیروز با مخالفت عربستان و روسیه با افزایش تولید نفت پایان یافت که برخی از رسانه‌های حامی دولت دلیل این اتفاق را غیبت زنگنه در این نشست دانستند

مهم‌ترین مطالب سرویس

در گفتگو با مهدی سیار مطرح شد
دمِ پایانی‌ مانیفست ‌هیأت است
نگاهی به آخرین فیلم حمید نعمت‌الله
«شعله ور»؛ حقارت، حسادت، جنایت
واکنش روزنامه جام جم به اقدام بازیگر سریال پدر
در حاشیه حاشیه‌سازی‌های اینستاگرامی یک نوبازیگر
مؤدب در نشست ناشران دربارۀ مسئله فلسطین و رژیم صهیونیستی:
باید از مسائل داخلی به موضوعات بین‌المللی برسیم     
نگاهی به فیلم ابوقریب
«ابوقریب»؛ یک اکشن واقعی ایرانی!
مروری بر کارنامه «حسن رحیم پور ازغدی»؛
فرزندِ حوزه که پیشگام نقد مشفقانه حوزه شد
اقناع افکار عمومی پیش نیاز سیاست‌های منطقه‌ای
راهکارهای ایران دربرابر معامله قرن
وسایل دیجیتال ما را گرفتار بدترین نوعِ تربیت فرزند کرده‌اند
آن گوشی لعنتی‌ را بنداز کنار!
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین