شهرام پوراسد: کیفیت فیلم‌های شبکه نمایش خانگی بازیگر را هم فراری می‌دهد

شهرام پوراسد

این بازیگر به خبرنگار «نسیم»، گفت: این قدر کیفیت کارهای پیشنهادی پایین است که با هیچ معیاری نمی‌توانم بازی در آنها را قبول کنم/ کم‌کار باشم بهتر است تا مثلا در کارهای بی‌کیفیت شبکه خانگی بازی کنم

شهرام پوراسد بازیگر سینما و تلویزیون به خبرنگار «نسیم»، گفت: همیشه وسواس در انتخاب نقش را داشته ام و متاسفانه در ماههای اخیر هم این قدر کیفیت کارهای پیشنهادی پایین بوده که با هیچ متر و معیاری نمی توانستیم بازی در آنها را قبول کنم. سعی میکنم کم کار باشم تا مثلا در کارهای بی کیفیت شبکه خانگی بازی کنم.

وی که آخرین کار سینمایی اش "رنج و سرمستی" است درباره حواشی شکل گرفته پیرامون این فیلم نیز گفت: راستش را بخواهید من هنوز نسخه کامل فیلم را ندیده ام و در جشنواره هم دیر رسیدم و فقط 10 دقیقه پایانی کار را دیدم. طبیعی است که براساس 10 دقیقه از فیلم نمی توانم درباره کلیت آن نظر دهم.

پوراسد ادامه داد: با این حال شنیده ام که جهانگیر الماسی کارگردان کار می خواهد تدوینی مجدد بر روی آن انجام داده و نسخه ای شسته رفته تر را روی پرده بفرستد. امیدوارم نسخه تازه نظر منتقدان را جلب کند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

آیا ایران بدون نفت شدنی است؟

متوقف شدن کامل صادرات و فروش نفت ایران امکان پذیر نیست و این مسئله حداقل یک برنامه بلند مدت میخواهد که البته امروز خوشبختانه به دلیل فقدان اجماع جهانی بر ضد ایران، در شرایط کنونی امکانپذیر نیست. اکنون 35 درصد اقتصاد ایران طبق لایحه بودجه 98 نفتی است،‌ این عدد باید امروز بسیار کمتر بود اما به برکت خوش بینی به برجام، امروز 35 درصد اقتصاد ما به نفت و درآمدهای نفتی وابسته است.

امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت

رسانه‌ها و فرماندهان گروه‌های تروریستی در سوریه طی هفته جاری ابراز امیدواری کرده‌اند تا با فرماندهی مستقیم آمریکا، وارد عملیات علیه محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران در سوریه شوند.

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

یوسفیان ملا درخصوص طرح تفکیک وزارت صمت گفت: تشکیل با عجله وزارت بازرگانی، بازتاب‌های بدی در وضعیت اقتصادی کشور خواهد داشت. دولت به جای تشکیل وزارت بازرگانی، قانون تمرکز را به درستی اجرا کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

داستان عجیب از زندگانی شهید مدافع حرم
فیلم: از خالکوبی و قلیان تا شهادت
اهدای عواید حاصل از فروش بلیت و محصولات فرهنگی به هموطنان سیل‌زده
جشنواره جهانی فیلم فجر «سفیر مهربانی» هلال احمر شد
دبیر چهاردهمین جشنواره بین‌المللی رادیو خبر داد
حضور مهمانان خارجی در جشنواره بین‌المللی رادیو و اجلاس جهانی صدا
۱۹ فروردین و حکاکی انگشتر؛
خرافه یا واقعیت؟ شرف الشمس چیست؟
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت در گفت‌وگو با فارس:
مابه‌التفاوت هزینه سفر به عتبات به زائران بازگردانده می‌شود
شایعه است! / هرچه وزارت اطلاعات بگوید قبول دارم
توضیح ضرغامی درباره خروج آرشیو صداوسیما در دوران ریاستش
تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!