شهرام پوراسد: کیفیت فیلم‌های شبکه نمایش خانگی بازیگر را هم فراری می‌دهد

شهرام پوراسد

این بازیگر به خبرنگار «نسیم»، گفت: این قدر کیفیت کارهای پیشنهادی پایین است که با هیچ معیاری نمی‌توانم بازی در آنها را قبول کنم/ کم‌کار باشم بهتر است تا مثلا در کارهای بی‌کیفیت شبکه خانگی بازی کنم

شهرام پوراسد بازیگر سینما و تلویزیون به خبرنگار «نسیم»، گفت: همیشه وسواس در انتخاب نقش را داشته ام و متاسفانه در ماههای اخیر هم این قدر کیفیت کارهای پیشنهادی پایین بوده که با هیچ متر و معیاری نمی توانستیم بازی در آنها را قبول کنم. سعی میکنم کم کار باشم تا مثلا در کارهای بی کیفیت شبکه خانگی بازی کنم.

وی که آخرین کار سینمایی اش "رنج و سرمستی" است درباره حواشی شکل گرفته پیرامون این فیلم نیز گفت: راستش را بخواهید من هنوز نسخه کامل فیلم را ندیده ام و در جشنواره هم دیر رسیدم و فقط 10 دقیقه پایانی کار را دیدم. طبیعی است که براساس 10 دقیقه از فیلم نمی توانم درباره کلیت آن نظر دهم.

پوراسد ادامه داد: با این حال شنیده ام که جهانگیر الماسی کارگردان کار می خواهد تدوینی مجدد بر روی آن انجام داده و نسخه ای شسته رفته تر را روی پرده بفرستد. امیدوارم نسخه تازه نظر منتقدان را جلب کند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

گام دوم انقلاب اسلامی

در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی مردم ایران رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای راهبردی به تبیین حرکت انقلاب اسلامی لرای ایجاد تمدن اسلامی و زمینه‌سازی ظهور امام عصر پرداختند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین